reklama

sport (rozgrywki - piłka ręczna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
II MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Orlen Wisła II Płock 24 44 853:538
2 MKS Wieluń 24 39 759:630
3 AZS UW Warszawa 24 35 701:590
4 Mazur Sierpc 24 35 709:626
5 Anilana Łódź 24 26 719:691
6 AZS UMCS Lublin 24 25 653:678
7 Uniwersytet Radom 24 22 739:750
8 Trójka Ostrołęka 24 21 688:719
9 ChKS Łódź 24 21 652:685
10 Pabiks Pabianice 24 15 660:712
11 AZS AWF Warszawa 23 10 615:727
12 Włókniarz Konstantynów 23 10 539:686
13 SPR Siedlce 24 7 619:874
14 XXX 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-09-13 - 2014-10-28)
1 Anilana Łódź 36 : 19 AZS UMCS Lublin
2 Trójka Ostrołęka 24 : 23 MKS Wieluń
3 Mazur Sierpc 27 : 21 AZS AWF Warszawa
4 XXX : Orlen Wisła II Płock
5 Włókniarz Konstantynów 32 : 23 SPR Siedlce
6 Uniwersytet Radom 30 : 27 ChKS Łódź
7 AZS UW Warszawa 30 : 25 Pabiks Pabianice
Kolejka 2 (2014-09-20 - 2014-09-20)
8 Orlen Wisła II Płock 24 : 18 AZS UW Warszawa
9 AZS AWF Warszawa 28 : 29 Trójka Ostrołęka
10 Włókniarz Konstantynów : XXX
11 ChKS Łódź 26 : 26 AZS UMCS Lublin
12 Pabiks Pabianice 26 : 28 Anilana Łódź
13 MKS Wieluń 38 : 19 SPR Siedlce
14 Uniwersytet Radom 28 : 32 Mazur Sierpc
Kolejka 3 (2014-09-27 - 2014-09-27)
15 SPR Siedlce 30 : 35 AZS AWF Warszawa
16 AZS UW Warszawa 36 : 20 Włókniarz Konstantynów
17 Mazur Sierpc 27 : 17 ChKS Łódź
18 Trójka Ostrołęka 33 : 29 Uniwersytet Radom
19 XXX : MKS Wieluń
20 Anilana Łódź 26 : 35 Orlen Wisła II Płock
21 AZS UMCS Lublin 35 : 23 Pabiks Pabianice
Kolejka 4 (2014-10-04 - 2014-10-04)
22 Uniwersytet Radom 39 : 28 SPR Siedlce
23 Orlen Wisła II Płock 35 : 17 AZS UMCS Lublin
24 AZS AWF Warszawa : XXX
25 Mazur Sierpc 26 : 24 Trójka Ostrołęka
26 Włókniarz Konstantynów 24 : 21 Anilana Łódź
27 ChKS Łódź 24 : 23 Pabiks Pabianice
28 MKS Wieluń 29 : 30 AZS UW Warszawa
Kolejka 5 (2014-10-11 - 2014-10-11)
29 Mazur Sierpc 41 : 21 SPR Siedlce
30 AZS UW Warszawa 40 : 22 AZS AWF Warszawa
31 Trójka Ostrołęka 23 : 23 ChKS Łódź
32 XXX : Uniwersytet Radom
33 AZS UMCS Lublin 25 : 22 Włókniarz Konstantynów
34 Anilana Łódź 32 : 34 MKS Wieluń
35 Pabiks Pabianice 27 : 30 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 6 (2014-10-18 - 2014-10-18)
36 AZS AWF Warszawa 24 : 35 Anilana Łódź
37 Mazur Sierpc : XXX
38 Trójka Ostrołęka 36 : 23 SPR Siedlce
39 Pabiks Pabianice 29 : 19 Włókniarz Konstantynów
40 ChKS Łódź 22 : 31 Orlen Wisła II Płock
41 Uniwersytet Radom 26 : 27 AZS UW Warszawa
42 MKS Wieluń 28 : 25 AZS UMCS Lublin
Kolejka 7 (2014-10-25 - 2014-10-25)
43 AZS UMCS Lublin 31 : 30 AZS AWF Warszawa
44 AZS UW Warszawa 22 : 26 Mazur Sierpc
45 Orlen Wisła II Płock 43 : 15 Włókniarz Konstantynów
46 Anilana Łódź 30 : 27 Uniwersytet Radom
47 ChKS Łódź 44 : 28 SPR Siedlce
48 XXX : Trójka Ostrołęka
49 Pabiks Pabianice 25 : 31 MKS Wieluń
Kolejka 8 (2014-11-08 - 2014-11-08)
50 ChKS Łódź 26 : 18 Włókniarz Konstantynów
51 MKS Wieluń 30 : 27 Orlen Wisła II Płock
52 AZS AWF Warszawa 34 : 39 Pabiks Pabianice
53 Uniwersytet Radom 37 : 31 AZS UMCS Lublin
54 Mazur Sierpc 34 : 28 Anilana Łódź
55 Trójka Ostrołęka 26 : 34 AZS UW Warszawa
56 XXX : SPR Siedlce
Kolejka 9 (2014-11-15 - 2014-11-16)
57 AZS UW Warszawa 34 : 21 SPR Siedlce
58 Anilana Łódź 38 : 28 Trójka Ostrołęka
59 AZS UMCS Lublin 33 : 30 Mazur Sierpc
60 Pabiks Pabianice 25 : 27 Uniwersytet Radom
61 Orlen Wisła II Płock 38 : 18 AZS AWF Warszawa
62 Włókniarz Konstantynów 29 : 32 MKS Wieluń
63 ChKS Łódź : XXX
Kolejka 10 (2014-11-22 - 2014-11-23)
64 ChKS Łódź 26 : 33 MKS Wieluń
65 AZS AWF Warszawa 30 : 27 Włókniarz Konstantynów
66 Uniwersytet Radom 24 : 37 Orlen Wisła II Płock
67 Mazur Sierpc 36 : 28 Pabiks Pabianice
68 Trójka Ostrołęka 35 : 29 AZS UMCS Lublin
69 Anilana Łódź 34 : 19 SPR Siedlce
70 XXX : AZS UW Warszawa
Kolejka 11 (2014-11-29 - 2014-11-30)
71 AZS UW Warszawa 23 : 30 ChKS Łódź
72 Anilana Łódź : XXX
73 AZS UMCS Lublin 39 : 15 SPR Siedlce
74 Pabiks Pabianice 34 : 30 Trójka Ostrołęka
75 Orlen Wisła II Płock 31 : 22 Mazur Sierpc
76 Włókniarz Konstantynów 32 : 35 Uniwersytet Radom
77 MKS Wieluń 33 : 23 AZS AWF Warszawa
Kolejka 12 (2014-12-06 - 2014-12-06)
78 AZS AWF Warszawa 31 : 26 ChKS Łódź
79 Uniwersytet Radom 27 : 33 MKS Wieluń
80 Mazur Sierpc 38 : 26 Włókniarz Konstantynów
81 Trójka Ostrołęka 24 : 27 Orlen Wisła II Płock
82 SPR Siedlce 29 : 34 Pabiks Pabianice
83 XXX : AZS UMCS Lublin
84 AZS UW Warszawa 33 : 26 Anilana Łódź
Kolejka 13 (2014-12-13 - 2014-12-14)
85 Anilana Łódź 36 : 33 ChKS Łódź
86 AZS UMCS Lublin 22 : 25 AZS UW Warszawa
87 Pabiks Pabianice : XXX
88 Orlen Wisła II Płock 50 : 14 SPR Siedlce
89 Włókniarz Konstantynów 24 : 33 Trójka Ostrołęka
90 MKS Wieluń 34 : 27 Mazur Sierpc
91 AZS AWF Warszawa 33 : 37 Uniwersytet Radom
Kolejka 14 (2015-01-24 - 2015-01-25)
92 ChKS Łódź 33 : 27 Uniwersytet Radom
93 AZS AWF Warszawa 28 : 25 Mazur Sierpc
94 MKS Wieluń 40 : 29 Trójka Ostrołęka
95 SPR Siedlce 24 : 25 Włókniarz Konstantynów
96 Orlen Wisła II Płock : XXX
97 Pabiks Pabianice 24 : 24 AZS UW Warszawa
98 AZS UMCS Lublin 28 : 25 Anilana Łódź
Kolejka 15 (2015-01-31 - 2015-02-01)
99 AZS UMCS Lublin 28 : 27 ChKS Łódź
100 Anilana Łódź 33 : 21 Pabiks Pabianice
101 AZS UW Warszawa : Orlen Wisła II Płock
102 XXX : Włókniarz Konstantynów
103 SPR Siedlce 34 : 34 MKS Wieluń
104 Trójka Ostrołęka 26 : 27 AZS AWF Warszawa
105 Mazur Sierpc 31 : 25 Uniwersytet Radom
Kolejka 16 (2015-02-07 - 2015-02-08)
106 ChKS Łódź 23 : 23 Mazur Sierpc
107 Uniwersytet Radom 40 : 30 Trójka Ostrołęka
108 AZS AWF Warszawa 30 : 37 SPR Siedlce
109 MKS Wieluń : XXX
110 Włókniarz Konstantynów 27 : 26 AZS UW Warszawa
111 Orlen Wisła II Płock 40 : 22 Anilana Łódź
112 Pabiks Pabianice 25 : 28 AZS UMCS Lublin
Kolejka 17 (2015-02-14 - 2015-02-15)
113 Pabiks Pabianice 34 : 31 ChKS Łódź
114 AZS UMCS Lublin 22 : 35 Orlen Wisła II Płock
115 Anilana Łódź 37 : 26 Włókniarz Konstantynów
116 AZS UW Warszawa 26 : 23 MKS Wieluń
117 XXX : AZS AWF Warszawa
118 SPR Siedlce 34 : 39 Uniwersytet Radom
119 Trójka Ostrołęka 31 : 35 Mazur Sierpc
Kolejka 18 (2015-02-21 - 2015-02-22)
120 ChKS Łódź 28 : 27 Trójka Ostrołęka
121 SPR Siedlce 28 : 29 Mazur Sierpc
122 Uniwersytet Radom : XXX
123 AZS AWF Warszawa 22 : 26 AZS UW Warszawa
124 MKS Wieluń 39 : 27 Anilana Łódź
125 Włókniarz Konstantynów 19 : 20 AZS UMCS Lublin
126 Orlen Wisła II Płock 34 : 25 Pabiks Pabianice
Kolejka 19 (2015-02-28 - 2015-03-01)
127 Orlen Wisła II Płock 45 : 18 ChKS Łódź
128 Włókniarz Konstantynów 26 : 25 Pabiks Pabianice
129 AZS UMCS Lublin 21 : 28 MKS Wieluń
130 Anilana Łódź 35 : 29 AZS AWF Warszawa
131 AZS UW Warszawa 34 : 26 Uniwersytet Radom
132 XXX : Mazur Sierpc
133 SPR Siedlce 22 : 29 Trójka Ostrołęka
Kolejka 20 (2015-03-07 - 2015-03-07)
134 SPR Siedlce 31 : 30 ChKS Łódź
135 Trójka Ostrołęka : XXX
136 Mazur Sierpc 24 : 23 AZS UW Warszawa
137 Uniwersytet Radom 33 : 25 Anilana Łódź
138 AZS AWF Warszawa 25 : 27 AZS UMCS Lublin
139 MKS Wieluń 39 : 26 Pabiks Pabianice
140 Włókniarz Konstantynów 22 : 31 Orlen Wisła II Płock
Kolejka 21 (2015-03-21 - 2015-03-22)
141 Włókniarz Konstantynów 23 : 27 ChKS Łódź
142 Orlen Wisła II Płock 33 : 20 MKS Wieluń
143 Pabiks Pabianice 27 : 20 AZS AWF Warszawa
144 AZS UMCS Lublin 35 : 28 Uniwersytet Radom
145 Anilana Łódź 29 : 35 Mazur Sierpc
146 AZS UW Warszawa 38 : 30 Trójka Ostrołęka
147 XXX : SPR Siedlce
Kolejka 22 (2015-03-28 - 2015-03-29)
148 ChKS Łódź : XXX
149 SPR Siedlce 25 : 39 AZS UW Warszawa
150 Trójka Ostrołęka 31 : 25 Anilana Łódź
151 Mazur Sierpc 30 : 25 AZS UMCS Lublin
152 Uniwersytet Radom 36 : 26 Pabiks Pabianice
153 AZS AWF Warszawa 29 : 39 Orlen Wisła II Płock
154 MKS Wieluń 33 : 14 Włókniarz Konstantynów
Kolejka 23 (2015-04-11 - 2015-04-11)
155 MKS Wieluń 33 : 26 ChKS Łódź
156 Włókniarz Konstantynów : AZS AWF Warszawa
157 Orlen Wisła II Płock 39 : 22 Uniwersytet Radom
158 Pabiks Pabianice 21 : 31 Mazur Sierpc
159 AZS UMCS Lublin 33 : 24 Trójka Ostrołęka
160 AZS UW Warszawa : XXX
161 SPR Siedlce 33 : 39 Anilana Łódź
Kolejka 24 (2015-04-18 - 2015-04-19)
162 ChKS Łódź 23 : 32 AZS UW Warszawa
163 XXX : Anilana Łódź
164 SPR Siedlce 33 : 32 AZS UMCS Lublin
165 Trójka Ostrołęka 31 : 25 Pabiks Pabianice
166 Mazur Sierpc 29 : 32 Orlen Wisła II Płock
167 Uniwersytet Radom 34 : 24 Włókniarz Konstantynów
168 AZS AWF Warszawa 26 : 30 MKS Wieluń
Kolejka 25 (2015-04-25 - 2015-04-25)
169 AZS AWF Warszawa 24 : 31 ChKS Łódź
170 MKS Wieluń 35 : 31 Uniwersytet Radom
171 Włókniarz Konstantynów 21 : 28 Mazur Sierpc
172 Orlen Wisła II Płock 44 : 25 Trójka Ostrołęka
173 Pabiks Pabianice 43 : 26 SPR Siedlce
174 AZS UMCS Lublin : XXX
175 Anilana Łódź 23 : 19 AZS UW Warszawa
Kolejka 26 (2015-04-30 - 2015-05-02)
176 ChKS Łódź 21 : 29 Anilana Łódź
177 AZS UW Warszawa 37 : 22 AZS UMCS Lublin
178 XXX : Pabiks Pabianice
179 SPR Siedlce 22 : 49 Orlen Wisła II Płock
180 Trójka Ostrołęka 30 : 24 Włókniarz Konstantynów
181 Mazur Sierpc 23 : 27 MKS Wieluń
182 Uniwersytet Radom 32 : 26 AZS AWF Warszawa
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)