reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
II Mężczyzn II KOBIET
III MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Spójnia Warszawa 14 27 105:35
2 Pogoń Siedlce 14 26 118:22
3 Broń Radom 14 20 81:59
4 Józefovia Józefów 14 18 75:65
5 Morliny II Ostróda 14 18 84:56
6 Victoria Płock 14 17 84:56
7 GKTS Wiązowna 14 16 78:62
8 GLKS Nadarzyn 14 15 71:69
9 Bogoria II Grodzisk M. 14 15 59:81
10 SKS 40 Warszawa 14 11 65:75
11 Marymont Warszawa 14 8 49:91
12 Mlexer Elbląg 14 7 57:83
13 Warmia Lidzbark Warmiński 14 7 53:87
14 Piłeczka Pisz 14 3 32:108
15 Orzeł Siedlin 14 2 39:101
16 Nadwiślanin Płock 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-10-02 - 2011-10-02)
1 Morliny II Ostróda 9 : 1 Broń Radom
2 Mlexer Elbląg 3 : 7 Józefovia Józefów
3 GLKS Nadarzyn 4 : 6 GKTS Wiązowna
4 Warmia Lidzbark Warmiński 7 : 3 Piłeczka Pisz
5 Orzeł Siedlin 0 : 10 Victoria Płock
6 Marymont Warszawa : Nadwiślanin Płock
7 Bogoria II Grodzisk M. 0 : 10 Pogoń Siedlce
8 SKS 40 Warszawa 3 : 7 Spójnia Warszawa
Kolejka 2 (2011-10-23 - 2011-10-23)
9 Broń Radom 3 : 7 Spójnia Warszawa
10 Pogoń Siedlce 10 : 0 SKS 40 Warszawa
11 Nadwiślanin Płock : Bogoria II Grodzisk M.
12 Victoria Płock 9 : 1 Marymont Warszawa
13 Piłeczka Pisz 5 : 5 Orzeł Siedlin
14 GKTS Wiązowna 7 : 3 Warmia Lidzbark Warmiński
15 Józefovia Józefów 2 : 8 GLKS Nadarzyn
16 Morliny II Ostróda 9 : 1 Mlexer Elbląg
Kolejka 3 (2011-10-30 - 2011-10-30)
17 Mlexer Elbląg 4 : 6 Broń Radom
18 GLKS Nadarzyn 3 : 7 Morliny II Ostróda
19 Warmia Lidzbark Warmiński 5 : 5 Józefovia Józefów
20 Orzeł Siedlin 2 : 8 GKTS Wiązowna
21 Marymont Warszawa 8 : 2 Piłeczka Pisz
22 Bogoria II Grodzisk M. 6 : 4 Victoria Płock
23 SKS 40 Warszawa : Nadwiślanin Płock
24 Spójnia Warszawa 6 : 4 Pogoń Siedlce
Kolejka 4 (2011-11-11 - 2011-11-11)
25 Józefovia Józefów 8 : 2 Orzeł Siedlin
26 Broń Radom 2 : 8 Pogoń Siedlce
27 Nadwiślanin Płock : Spójnia Warszawa
28 Victoria Płock 7 : 3 SKS 40 Warszawa
29 Piłeczka Pisz 3 : 7 Bogoria II Grodzisk M.
30 GKTS Wiązowna 8 : 2 Marymont Warszawa
31 Morliny II Ostróda 8 : 2 Warmia Lidzbark Warmiński
32 Mlexer Elbląg 4 : 6 GLKS Nadarzyn
Kolejka 5 (2011-11-13 - 2011-11-13)
33 Pogoń Siedlce : Nadwiślanin Płock
34 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Broń Radom
35 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Mlexer Elbląg
36 Orzeł Siedlin 2 : 8 Morliny II Ostróda
37 Marymont Warszawa 2 : 8 Józefovia Józefów
38 Bogoria II Grodzisk M. 8 : 2 GKTS Wiązowna
39 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Piłeczka Pisz
40 Spójnia Warszawa 8 : 2 Victoria Płock
Kolejka 6 (2011-11-20 - 2011-11-20)
41 Broń Radom : Nadwiślanin Płock
42 Victoria Płock 2 : 8 Pogoń Siedlce
43 Piłeczka Pisz 0 : 10 Spójnia Warszawa
44 GKTS Wiązowna 7 : 3 SKS 40 Warszawa
45 Józefovia Józefów 4 : 6 Bogoria II Grodzisk M.
46 Morliny II Ostróda 7 : 3 Marymont Warszawa
47 Mlexer Elbląg 7 : 3 Orzeł Siedlin
48 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Warmia Lidzbark Warmiński
Kolejka 7 (2011-12-04 - 2011-12-04)
49 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Broń Radom
50 Orzeł Siedlin 3 : 7 GLKS Nadarzyn
51 Marymont Warszawa 6 : 4 Mlexer Elbląg
52 Bogoria II Grodzisk M. 5 : 5 Morliny II Ostróda
53 SKS 40 Warszawa 4 : 6 Józefovia Józefów
54 Pogoń Siedlce 10 : 0 Piłeczka Pisz
55 Nadwiślanin Płock : Victoria Płock
56 Spójnia Warszawa 6 : 4 GKTS Wiązowna
Kolejka 8 (2012-01-08 - 2012-01-08)
57 Broń Radom 7 : 3 Victoria Płock
58 Piłeczka Pisz : Nadwiślanin Płock
59 GKTS Wiązowna 4 : 6 Pogoń Siedlce
60 Józefovia Józefów 2 : 8 Spójnia Warszawa
61 Morliny II Ostróda 6 : 4 SKS 40 Warszawa
62 Mlexer Elbląg 3 : 7 Bogoria II Grodzisk M.
63 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Marymont Warszawa
64 Warmia Lidzbark Warmiński 6 : 4 Orzeł Siedlin
Kolejka 9 (2012-01-08 - 2012-01-08)
65 Orzeł Siedlin 2 : 8 Broń Radom
66 Marymont Warszawa 5 : 5 Warmia Lidzbark Warmiński
67 Bogoria II Grodzisk M. 0 : 10 GLKS Nadarzyn
68 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Mlexer Elbląg
69 Spójnia Warszawa 5 : 5 Morliny II Ostróda
70 Pogoń Siedlce 8 : 2 Józefovia Józefów
71 Victoria Płock 8 : 2 Piłeczka Pisz
72 GKTS Wiązowna : Nadwiślanin Płock
Kolejka 10 (2012-02-05 - 2012-02-05)
73 Broń Radom 8 : 2 Piłeczka Pisz
74 GKTS Wiązowna 5 : 5 Victoria Płock
75 Morliny II Ostróda 1 : 9 Pogoń Siedlce
76 Mlexer Elbląg 4 : 6 Spójnia Warszawa
77 GLKS Nadarzyn 7 : 3 SKS 40 Warszawa
78 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Bogoria II Grodzisk M.
79 Orzeł Siedlin 4 : 6 Marymont Warszawa
80 Józefovia Józefów : Nadwiślanin Płock
Kolejka 11 (2012-02-12 - 2012-02-12)
81 Marymont Warszawa 4 : 6 Broń Radom
82 Bogoria II Grodzisk M. 5 : 5 Orzeł Siedlin
83 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Warmia Lidzbark Warmiński
84 Spójnia Warszawa 7 : 3 GLKS Nadarzyn
85 Pogoń Siedlce 8 : 2 Mlexer Elbląg
86 Victoria Płock 3 : 7 Józefovia Józefów
87 Piłeczka Pisz 1 : 9 GKTS Wiązowna
88 Nadwiślanin Płock : Morliny II Ostróda
Kolejka 12 (2012-02-18 - 2012-02-18)
89 Broń Radom 7 : 3 GKTS Wiązowna
90 Józefovia Józefów 7 : 3 Piłeczka Pisz
91 Morliny II Ostróda 3 : 7 Victoria Płock
92 Mlexer Elbląg : Nadwiślanin Płock
93 GLKS Nadarzyn 0 : 10 Pogoń Siedlce
94 Warmia Lidzbark Warmiński 2 : 8 Spójnia Warszawa
95 Orzeł Siedlin 3 : 7 SKS 40 Warszawa
96 Marymont Warszawa 5 : 5 Bogoria II Grodzisk M.
Kolejka 13 (2012-03-04 - 2012-03-04)
97 Bogoria II Grodzisk M. 1 : 9 Broń Radom
98 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Marymont Warszawa
99 Spójnia Warszawa 8 : 2 Orzeł Siedlin
100 Pogoń Siedlce 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
101 Nadwiślanin Płock : GLKS Nadarzyn
102 Victoria Płock 8 : 2 Mlexer Elbląg
103 Piłeczka Pisz 2 : 8 Morliny II Ostróda
104 GKTS Wiązowna 4 : 6 Józefovia Józefów
Kolejka 14 (2012-03-11 - 2012-03-11)
105 Broń Radom 5 : 5 Józefovia Józefów
106 Morliny II Ostróda 4 : 6 GKTS Wiązowna
107 Mlexer Elbląg 10 : 0 Piłeczka Pisz
108 GLKS Nadarzyn 3 : 7 Victoria Płock
109 Warmia Lidzbark Warmiński : Nadwiślanin Płock
110 Orzeł Siedlin 2 : 8 Pogoń Siedlce
111 Marymont Warszawa 1 : 9 Spójnia Warszawa
112 Bogoria II Grodzisk M. 3 : 7 SKS 40 Warszawa
Kolejka 15 (2012-03-25 - 2012-03-25)
113 SKS 40 Warszawa 2 : 8 Broń Radom
114 Spójnia Warszawa 10 : 0 Bogoria II Grodzisk M.
115 Pogoń Siedlce 10 : 0 Marymont Warszawa
116 Nadwiślanin Płock : Orzeł Siedlin
117 Victoria Płock 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
118 Piłeczka Pisz 7 : 3 GLKS Nadarzyn
119 GKTS Wiązowna 5 : 5 Mlexer Elbląg
120 Józefovia Józefów 6 : 4 Morliny II Ostróda
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)