reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
II MĘŻCZYZN II KOBIET
III MĘŻCZYZN (gr. B) IV MĘŻCZYZN gr. A
IV MĘŻCZYZN gr. B II MĘŻCZYZN - A
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Morliny II Ostróda 15 28 123:27
2 Pogoń Siedlce 15 26 126:24
3 SKS 40 Warszawa 15 25 107:43
4 Mlexer Elbląg 15 25 103:47
5 Spójnia II Warszawa 15 24 98:52
6 GLKS II Nadarzyn 15 18 87:63
7 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 15 17 69:81
8 Victoria Płock 15 16 78:72
9 Return Piaseczno 15 14 80:70
10 Broń Radom 15 14 73:77
11 Józefovia Józefów 15 13 69:81
12 UKS 14 Ursus-Marymont 15 6 50:100
13 AZS SGH Warszawa 15 6 41:109
14 Warmia Lidzbark W. 15 5 46:104
15 ATS Warszawa 15 2 28:122
16 Ogólniak Nidzica 15 1 22:128
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-10-07 - 2012-10-07)
1 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Pogoń Siedlce
2 Broń Radom 2 : 8 Return Piaseczno
3 Józefovia Józefów 7 : 3 UKS 14 Ursus-Marymont
4 Morliny II Ostróda 8 : 2 Warmia Lidzbark W.
5 GLKS II Nadarzyn 10 : 0 AZS SGH Warszawa
6 Victoria Płock 2 : 8 Mlexer Elbląg
7 ATS Warszawa 3 : 7 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
8 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Spójnia II Warszawa
Kolejka 2 (2012-10-14 - 2012-10-14)
9 Return Piaseczno 4 : 6 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
10 Ogólniak Nidzica 5 : 5 ATS Warszawa
11 Mlexer Elbląg 6 : 4 Pogoń Siedlce
12 AZS SGH Warszawa 3 : 7 Victoria Płock
13 UKS 14 Ursus-Marymont 0 : 10 Morliny II Ostróda
14 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Józefovia Józefów
15 Warmia Lidzbark W. 3 : 7 GLKS II Nadarzyn
16 Broń Radom 1 : 9 SKS 40 Warszawa
Kolejka 3 (2012-10-21 - 2012-10-21)
17 Pogoń Siedlce 10 : 0 AZS SGH Warszawa
18 SKS 40 Warszawa 7 : 3 Return Piaseczno
19 Józefovia Józefów 3 : 7 Broń Radom
20 Morliny II Ostróda 8 : 2 Spójnia II Warszawa
21 GLKS II Nadarzyn 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
22 Victoria Płock 7 : 3 Warmia Lidzbark W.
23 ATS Warszawa 0 : 10 Mlexer Elbląg
24 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 6 : 4 Ogólniak Nidzica
Kolejka 4 (2012-10-28 - 2012-10-28)
25 Warmia Lidzbark W. 0 : 10 Pogoń Siedlce
26 Return Piaseczno 9 : 1 Ogólniak Nidzica
27 Mlexer Elbląg 10 : 0 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
28 AZS SGH Warszawa 5 : 5 ATS Warszawa
29 UKS 14 Ursus-Marymont 3 : 7 Victoria Płock
30 Spójnia II Warszawa 5 : 5 GLKS II Nadarzyn
31 Broń Radom 0 : 10 Morliny II Ostróda
32 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 5 (2012-11-03 - 2012-11-03)
33 Józefovia Józefów 5 : 5 Return Piaseczno
34 Morliny II Ostróda 9 : 1 SKS 40 Warszawa
35 GLKS II Nadarzyn 5 : 5 Broń Radom
36 Victoria Płock 4 : 6 Spójnia II Warszawa
37 Pogoń Siedlce 10 : 0 UKS 14 Ursus-Marymont
38 ATS Warszawa 4 : 6 Warmia Lidzbark W.
39 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 10 : 0 AZS SGH Warszawa
40 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Mlexer Elbląg
Kolejka 6 (2012-11-11 - 2012-11-11)
41 Return Piaseczno 5 : 5 Mlexer Elbląg
42 AZS SGH Warszawa 7 : 3 Ogólniak Nidzica
43 Warmia Lidzbark W. 2 : 8 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
44 UKS 14 Ursus-Marymont 9 : 1 ATS Warszawa
45 Spójnia II Warszawa 1 : 9 Pogoń Siedlce
46 Broń Radom 5 : 5 Victoria Płock
47 SKS 40 Warszawa 6 : 4 GLKS II Nadarzyn
48 Józefovia Józefów 0 : 10 Morliny II Ostróda
Kolejka 7 (2012-11-18 - 2012-11-18)
49 Morliny II Ostróda 8 : 2 Return Piaseczno
50 GLKS II Nadarzyn 7 : 3 Józefovia Józefów
51 Victoria Płock 1 : 9 SKS 40 Warszawa
52 Pogoń Siedlce 8 : 2 Broń Radom
53 ATS Warszawa 2 : 8 Spójnia II Warszawa
54 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 7 : 3 UKS 14 Ursus-Marymont
55 Ogólniak Nidzica 4 : 6 Warmia Lidzbark W.
56 Mlexer Elbląg 8 : 2 AZS SGH Warszawa
Kolejka 8 (2012-11-25 - 2012-11-25)
57 SKS 40 Warszawa 2 : 8 Pogoń Siedlce
58 Return Piaseczno 9 : 1 AZS SGH Warszawa
59 Warmia Lidzbark W. 4 : 6 Mlexer Elbląg
60 UKS 14 Ursus-Marymont 8 : 2 Ogólniak Nidzica
61 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
62 Broń Radom 9 : 1 ATS Warszawa
63 Józefovia Józefów 7 : 3 Victoria Płock
64 Morliny II Ostróda 9 : 1 GLKS II Nadarzyn
Kolejka 9 (2012-12-02 - 2012-12-02)
65 GLKS II Nadarzyn 7 : 3 Return Piaseczno
66 Victoria Płock 3 : 7 Morliny II Ostróda
67 Pogoń Siedlce 9 : 1 Józefovia Józefów
68 ATS Warszawa 0 : 10 SKS 40 Warszawa
69 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 6 : 4 Broń Radom
70 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Spójnia II Warszawa
71 Mlexer Elbląg 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
72 AZS SGH Warszawa 7 : 3 Warmia Lidzbark W.
Kolejka 10 (2012-12-09 - 2012-12-09)
73 Return Piaseczno 10 : 0 Warmia Lidzbark W.
74 UKS 14 Ursus-Marymont 5 : 5 AZS SGH Warszawa
75 Spójnia II Warszawa 6 : 4 Mlexer Elbląg
76 Broń Radom 10 : 0 Ogólniak Nidzica
77 SKS 40 Warszawa 10 : 0 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
78 Józefovia Józefów 9 : 1 ATS Warszawa
79 Morliny II Ostróda 6 : 4 Pogoń Siedlce
80 GLKS II Nadarzyn 5 : 5 Victoria Płock
Kolejka 11 (2012-12-16 - 2012-12-16)
81 Victoria Płock 6 : 4 Return Piaseczno
82 Pogoń Siedlce 8 : 2 GLKS II Nadarzyn
83 ATS Warszawa 1 : 9 Morliny II Ostróda
84 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 8 : 2 Józefovia Józefów
85 Ogólniak Nidzica 0 : 10 SKS 40 Warszawa
86 Mlexer Elbląg 6 : 4 Broń Radom
87 AZS SGH Warszawa 3 : 7 Spójnia II Warszawa
88 Warmia Lidzbark W. 5 : 5 UKS 14 Ursus-Marymont
Kolejka 12 (2013-01-06 - 2013-01-06)
89 Return Piaseczno 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
90 Spójnia II Warszawa 6 : 4 Warmia Lidzbark W.
91 Broń Radom 8 : 2 AZS SGH Warszawa
92 SKS 40 Warszawa 7 : 3 Mlexer Elbląg
93 Józefovia Józefów 10 : 0 Ogólniak Nidzica
94 Morliny II Ostróda 8 : 2 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
95 GLKS II Nadarzyn 9 : 1 ATS Warszawa
96 Victoria Płock 2 : 8 Pogoń Siedlce
Kolejka 13 (2013-01-13 - 2013-01-13)
97 Pogoń Siedlce 9 : 1 Return Piaseczno
98 ATS Warszawa 3 : 7 Victoria Płock
99 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 5 : 5 GLKS II Nadarzyn
100 Ogólniak Nidzica 1 : 9 Morliny II Ostróda
101 Mlexer Elbląg 7 : 3 Józefovia Józefów
102 AZS SGH Warszawa 2 : 8 SKS 40 Warszawa
103 Warmia Lidzbark W. 4 : 6 Broń Radom
104 UKS 14 Ursus-Marymont 2 : 8 Spójnia II Warszawa
Kolejka 14 (2013-01-20 - 2013-01-20)
105 Return Piaseczno 0 : 10 Spójnia II Warszawa
106 Broń Radom 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
107 SKS 40 Warszawa 9 : 1 Warmia Lidzbark W.
108 Józefovia Józefów 8 : 2 AZS SGH Warszawa
109 Morliny II Ostróda 4 : 6 Mlexer Elbląg
110 GLKS II Nadarzyn 8 : 2 Ogólniak Nidzica
111 Victoria Płock 9 : 1 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
112 Pogoń Siedlce 10 : 0 ATS Warszawa
Kolejka 15 (2013-01-27 - 2013-01-27)
113 ATS Warszawa 1 : 9 Return Piaseczno
114 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 1 : 9 Pogoń Siedlce
115 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Victoria Płock
116 Mlexer Elbląg 6 : 4 GLKS II Nadarzyn
117 AZS SGH Warszawa 2 : 8 Morliny II Ostróda
118 Warmia Lidzbark W. 3 : 7 Józefovia Józefów
119 UKS 14 Ursus-Marymont 4 : 6 SKS 40 Warszawa
120 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Broń Radom
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)