reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN II KOBIET
III MĘŻCZYZN GR. B IV MĘŻCZYZN GR. A
IV MĘŻCZYZN GR. B V MĘŻCZYZN GR> B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Gwiazda Bydgoszcz 18 34 139:41
2 Dojlidy Białystok 18 31 129:51
3 Baruch Galaxy Białystok 18 30 130:50
4 GLKS Nadarzyn 18 22 94:86
5 Pogoń Siedlce 18 15 73:107
6 Hals-Wadwicz Warszawa 18 11 72:108
7 Energa-Manekin II Toruń 18 11 70:110
8 Warta Kostrzyn 18 10 66:114
9 Spójnia Warszawa 18 9 63:117
10 MRKS Gdańsk 18 7 64:116
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2013-09-07 - 2013-09-22)
1 Dojlidy Białystok 7 : 3 Energa-Manekin II Toruń
2 Baruch Galaxy Białystok 2 : 8 Gwiazda Bydgoszcz
3 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Pogoń Siedlce
4 Spójnia Warszawa 7 : 3 Warta Kostrzyn
5 GLKS Nadarzyn 6 : 4 MRKS Gdańsk
Kolejka 2 (2013-09-13 - 2013-09-14)
6 Energa-Manekin II Toruń 2 : 8 Baruch Galaxy Białystok
7 Gwiazda Bydgoszcz 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
8 Pogoń Siedlce 5 : 5 GLKS Nadarzyn
9 MRKS Gdańsk 7 : 3 Spójnia Warszawa
10 Warta Kostrzyn 3 : 7 Dojlidy Białystok
Kolejka 3 (2013-09-21 - 2013-09-21)
11 Hals-Wadwicz Warszawa 9 : 1 Energa-Manekin II Toruń
12 Dojlidy Białystok 3 : 7 Gwiazda Bydgoszcz
13 Pogoń Siedlce 5 : 5 Warta Kostrzyn
14 GLKS Nadarzyn 8 : 2 Spójnia Warszawa
15 Baruch Galaxy Białystok 6 : 4 MRKS Gdańsk
Kolejka 4 (2013-10-26 - 2013-10-26)
16 Energa-Manekin II Toruń 4 : 6 GLKS Nadarzyn
17 Gwiazda Bydgoszcz 9 : 1 Warta Kostrzyn
18 MRKS Gdańsk 5 : 5 Pogoń Siedlce
19 Spójnia Warszawa 1 : 9 Baruch Galaxy Białystok
20 Hals-Wadwicz Warszawa 1 : 9 Dojlidy Białystok
Kolejka 5 (2013-10-27 - 2013-11-02)
21 Warta Kostrzyn 5 : 5 Energa-Manekin II Toruń
22 GLKS Nadarzyn 1 : 9 Gwiazda Bydgoszcz
23 Baruch Galaxy Białystok 8 : 2 Pogoń Siedlce
24 MRKS Gdańsk 4 : 6 Hals-Wadwicz Warszawa
25 Dojlidy Białystok 10 : 0 Spójnia Warszawa
Kolejka 6 (2013-11-16 - 2013-11-16)
26 Energa-Manekin II Toruń 6 : 4 MRKS Gdańsk
27 Spójnia Warszawa 3 : 7 Gwiazda Bydgoszcz
28 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Warta Kostrzyn
29 Baruch Galaxy Białystok 7 : 3 GLKS Nadarzyn
30 Pogoń Siedlce 2 : 8 Dojlidy Białystok
Kolejka 7 (2013-11-23 - 2013-11-23)
31 Energa-Manekin II Toruń 3 : 7 Pogoń Siedlce
32 Gwiazda Bydgoszcz 8 : 2 MRKS Gdańsk
33 Warta Kostrzyn 0 : 10 Baruch Galaxy Białystok
34 Dojlidy Białystok 7 : 3 GLKS Nadarzyn
35 Hals-Wadwicz Warszawa 7 : 3 Spójnia Warszawa
Kolejka 8 (2013-12-07 - 2013-12-07)
36 Spójnia Warszawa 7 : 3 Energa-Manekin II Toruń
37 Gwiazda Bydgoszcz 10 : 0 Pogoń Siedlce
38 GLKS Nadarzyn 9 : 1 Warta Kostrzyn
39 Baruch Galaxy Białystok 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
40 MRKS Gdańsk 1 : 9 Dojlidy Białystok
Kolejka 9 (2013-12-14 - 2013-12-14)
41 Energa-Manekin II Toruń 1 : 9 Gwiazda Bydgoszcz
42 Pogoń Siedlce 6 : 4 Spójnia Warszawa
43 Warta Kostrzyn 5 : 5 MRKS Gdańsk
44 GLKS Nadarzyn 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
45 Dojlidy Białystok 6 : 4 Baruch Galaxy Białystok
Kolejka 10 (2014-01-18 - 2014-01-19)
46 Gwiazda Bydgoszcz 8 : 2 Energa-Manekin II Toruń
47 Spójnia Warszawa 3 : 7 Dojlidy Białystok
48 MRKS Gdańsk 3 : 7 Baruch Galaxy Białystok
49 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 GLKS Nadarzyn
50 Warta Kostrzyn 4 : 6 Pogoń Siedlce
Kolejka 11 (2014-02-08 - 2014-03-16)
51 Gwiazda Bydgoszcz 8 : 2 Spójnia Warszawa
52 Dojlidy Białystok 9 : 1 MRKS Gdańsk
53 Baruch Galaxy Białystok 9 : 1 Warta Kostrzyn
54 GLKS Nadarzyn 8 : 2 Pogoń Siedlce
55 Energa-Manekin II Toruń 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 12 (2014-03-15 - 2014-03-15)
56 MRKS Gdańsk 1 : 9 Gwiazda Bydgoszcz
57 Energa-Manekin II Toruń 3 : 7 Dojlidy Białystok
58 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Baruch Galaxy Białystok
59 Warta Kostrzyn 4 : 6 GLKS Nadarzyn
60 Spójnia Warszawa 5 : 5 Pogoń Siedlce
Kolejka 13 (2014-02-22 - 2014-02-22)
61 Warta Kostrzyn 3 : 7 Gwiazda Bydgoszcz
62 Dojlidy Białystok 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
63 Pogoń Siedlce 2 : 8 Baruch Galaxy Białystok
64 Spójnia Warszawa 8 : 2 GLKS Nadarzyn
65 MRKS Gdańsk 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
Kolejka 14 (2014-03-15 - 2014-03-15)
66 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Gwiazda Bydgoszcz
67 Dojlidy Białystok 7 : 3 Warta Kostrzyn
68 Baruch Galaxy Białystok 10 : 0 Spójnia Warszawa
69 Pogoń Siedlce 7 : 3 MRKS Gdańsk
70 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
Kolejka 15 (2014-03-22 - 2014-03-22)
71 Pogoń Siedlce 2 : 8 Gwiazda Bydgoszcz
72 GLKS Nadarzyn 2 : 8 Dojlidy Białystok
73 Hals-Wadwicz Warszawa 7 : 3 MRKS Gdańsk
74 Warta Kostrzyn 7 : 3 Spójnia Warszawa
75 Energa-Manekin II Toruń 2 : 8 Baruch Galaxy Białystok
Kolejka 16 (2014-03-29 - 2014-03-29)
76 Gwiazda Bydgoszcz 6 : 4 Baruch Galaxy Białystok
77 Dojlidy Białystok 8 : 2 Pogoń Siedlce
78 Spójnia Warszawa 2 : 8 Hals-Wadwicz Warszawa
79 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Warta Kostrzyn
80 MRKS Gdańsk 3 : 7 GLKS Nadarzyn
Kolejka 17 (2014-04-05 - 2014-04-06)
81 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Gwiazda Bydgoszcz
82 Baruch Galaxy Białystok 6 : 4 Dojlidy Białystok
83 Warta Kostrzyn 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
84 Spójnia Warszawa 7 : 3 MRKS Gdańsk
85 Pogoń Siedlce 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
Kolejka 18 (2014-05-03 - 2014-05-03)
86 GLKS Nadarzyn 2 : 8 Baruch Galaxy Białystok
87 Pogoń Siedlce 5 : 5 Hals-Wadwicz Warszawa
88 MRKS Gdańsk 5 : 5 Warta Kostrzyn
89 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Spójnia Warszawa
90 Gwiazda Bydgoszcz 5 : 5 Dojlidy Białystok
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)