reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018
ligi
I MĘŻCZYZN II MĘŻCZYZN
II KOBIET II MĘŻCZYZN - spadkowa
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Galaxy Białystok 18 28 101:79
2 Spójnia Warszawa 18 28 118:62
3 Energa-Manekin II Toruń 18 26 113:67
4 Warta Kostrzyn 18 23 100:80
5 GLKS Nadarzyn 18 22 99:81
6 Pogoń Siedlce 18 16 90:90
7 AZS AWFiS Gdańsk 18 12 73:107
8 Marabella Sopot 18 11 77:103
9 Morliny II Ostróda 18 10 69:111
10 Hals-Wadwicz Warszawa 18 4 60:120
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-09-05 - 2014-09-06)
1 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
2 Morliny II Ostróda 4 : 6 GLKS Nadarzyn
3 AZS AWFiS Gdańsk 1 : 9 Spójnia Warszawa
4 Warta Kostrzyn 5 : 5 Galaxy Białystok
5 Marabella Sopot 5 : 5 Pogoń Siedlce
Kolejka 2 (2014-09-13 - 2014-09-13)
6 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 GLKS Nadarzyn
7 Spójnia Warszawa 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
8 Warta Kostrzyn 7 : 3 Morliny II Ostróda
9 Pogoń Siedlce 9 : 1 AZS AWFiS Gdańsk
10 Galaxy Białystok 6 : 4 Marabella Sopot
Kolejka 3 (2014-09-18 - 2014-09-21)
11 Spójnia Warszawa 7 : 3 Energa-Manekin II Toruń
12 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Warta Kostrzyn
13 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 Pogoń Siedlce
14 Morliny II Ostróda 3 : 7 Marabella Sopot
15 AZS AWFiS Gdańsk 10 : 0 Galaxy Białystok
Kolejka 4 (2014-10-04 - 2014-10-04)
16 Energa-Manekin II Toruń 5 : 5 Warta Kostrzyn
17 Pogoń Siedlce 2 : 8 Spójnia Warszawa
18 Marabella Sopot 5 : 5 GLKS Nadarzyn
19 Galaxy Białystok 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
20 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Morliny II Ostróda
Kolejka 5 (2014-10-25 - 2014-10-25)
21 Pogoń Siedlce 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
22 Warta Kostrzyn 5 : 5 Marabella Sopot
23 Spójnia Warszawa 4 : 6 Galaxy Białystok
24 GLKS Nadarzyn 6 : 4 AZS AWFiS Gdańsk
25 Morliny II Ostróda 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 6 (2014-11-08 - 2014-11-16)
26 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Marabella Sopot
27 Pogoń Siedlce 4 : 6 Galaxy Białystok
28 AZS AWFiS Gdańsk 2 : 8 Warta Kostrzyn
29 Spójnia Warszawa 10 : 0 Morliny II Ostróda
30 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 GLKS Nadarzyn
Kolejka 7 (2014-11-22 - 2014-11-22)
31 Galaxy Białystok 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
32 Marabella Sopot 4 : 6 AZS AWFiS Gdańsk
33 Morliny II Ostróda 6 : 4 Pogoń Siedlce
34 Warta Kostrzyn 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
35 GLKS Nadarzyn 4 : 6 Spójnia Warszawa
Kolejka 8 (2014-11-16 - 2014-11-29)
36 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 AZS AWFiS Gdańsk
37 Galaxy Białystok 7 : 3 Morliny II Ostróda
38 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 Marabella Sopot
39 Pogoń Siedlce 4 : 6 GLKS Nadarzyn
40 Spójnia Warszawa 7 : 3 Warta Kostrzyn
Kolejka 9 (2014-12-06 - 2014-12-06)
41 Morliny II Ostróda 1 : 9 Energa-Manekin II Toruń
42 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
43 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Galaxy Białystok
44 Marabella Sopot 3 : 7 Spójnia Warszawa
45 Warta Kostrzyn 3 : 7 Pogoń Siedlce
Kolejka 10 (2015-01-10 - 2015-01-10)
46 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Spójnia Warszawa
47 Morliny II Ostróda 4 : 6 Galaxy Białystok
48 Marabella Sopot 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
49 AZS AWFiS Gdańsk 3 : 7 GLKS Nadarzyn
50 Pogoń Siedlce 7 : 3 Warta Kostrzyn
Kolejka 11 (2015-01-17 - 2015-01-17)
51 Morliny II Ostróda 4 : 6 Spójnia Warszawa
52 Marabella Sopot 5 : 5 Galaxy Białystok
53 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Pogoń Siedlce
54 Warta Kostrzyn 6 : 4 GLKS Nadarzyn
55 Hals-Wadwicz Warszawa 5 : 5 AZS AWFiS Gdańsk
Kolejka 12 (2015-02-07 - 2015-02-08)
56 Spójnia Warszawa 8 : 2 Marabella Sopot
57 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Galaxy Białystok
58 AZS AWFiS Gdańsk 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
59 GLKS Nadarzyn 8 : 2 Pogoń Siedlce
60 Morliny II Ostróda 3 : 7 Warta Kostrzyn
Kolejka 13 (2015-02-14 - 2015-02-14)
61 Spójnia Warszawa 8 : 2 Pogoń Siedlce
62 Galaxy Białystok 5 : 5 AZS AWFiS Gdańsk
63 Warta Kostrzyn 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
64 GLKS Nadarzyn 7 : 3 Morliny II Ostróda
65 Marabella Sopot 4 : 6 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 14 (2015-02-21 - 2015-02-21)
66 Spójnia Warszawa 8 : 2 AZS AWFiS Gdańsk
67 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Pogoń Siedlce
68 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Morliny II Ostróda
69 Marabella Sopot 5 : 5 Warta Kostrzyn
70 GLKS Nadarzyn 7 : 3 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 15 (2015-03-14 - 2015-03-14)
71 Warta Kostrzyn 7 : 3 Spójnia Warszawa
72 Galaxy Białystok 6 : 4 GLKS Nadarzyn
73 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Marabella Sopot
74 Pogoń Siedlce 7 : 3 Morliny II Ostróda
75 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 16 (2015-04-11 - 2015-04-11)
76 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Spójnia Warszawa
77 Galaxy Białystok 5 : 5 Warta Kostrzyn
78 Morliny II Ostróda 6 : 4 AZS AWFiS Gdańsk
79 Pogoń Siedlce 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
80 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Marabella Sopot
Kolejka 17 (2015-04-18 - 2015-04-19)
81 Spójnia Warszawa 6 : 4 GLKS Nadarzyn
82 Energa-Manekin II Toruń 4 : 6 Galaxy Białystok
83 AZS AWFiS Gdańsk 3 : 7 Pogoń Siedlce
84 Marabella Sopot 3 : 7 Morliny II Ostróda
85 Hals-Wadwicz Warszawa 5 : 5 Warta Kostrzyn
Kolejka 18 (2015-04-25 - 2015-04-25)
86 Galaxy Białystok 8 : 2 Spójnia Warszawa
87 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Energa-Manekin II Toruń
88 Warta Kostrzyn 7 : 3 AZS AWFiS Gdańsk
89 Pogoń Siedlce 4 : 6 Marabella Sopot
90 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Morliny II Ostróda
reklama
reklama

Sonda

Czy zarząd PO powinien wyciągnąć konsekwencje wobec europosłów tej partii, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski?


Zobacz komentarze (3)