reklama

Mogą przyjść i wybrać

Siedlce

Justyna Janusz 2017-03-28 09:47:36 liczba odsłon: 1219
Patronat
TS
plakat

plakat

W czwartek, 30 marca, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach odbędą się X Siedleckie Targi Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych „Ku przyszłości zawodowej”. Weźmie w nich udział kilkadziesiąt placówek z regionu. Organizatorzy szacują, że na imprezę przyjdzie ok. 3 tys. osób.

reklama

Od godziny 10 do 14.00 uczniowie będą mogli poznać ofertę szkół ponadgimnazjalnych i wyższych. Dla wielu jest to szansa, by ostatecznie zdecydować, czy wybrać szkołę ogólnokształcącą i później studia, czy też jedną ze szkół zawodowych.

Tego dnia wszystkie placówki na pewno będą się starały pokazać swoje atuty. W Targach wezmą udział uczelnie wyższe: Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Politechnika Białostocka, Politechnika Lubelska, Politechnika Warszawska, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Uczelnia Techniczno- -Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wojskowa Akademia Techniczna im. J. Dąbrowskiego w Warszawie, Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie i Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola W Lublinie.

Nie zabraknie też szkół ponadgimnazjalnych, jak również innych placówek z regionu, takich jak: Wojewódzki i Powiatowy Urząd Pracy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach. Na miejscu będzie można skorzystać z doradztwa zawodowego, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Organizatorami targów są: ZSP nr 3, Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP nr 3. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Advertisement