reklama

Finał regionalny w Skórcu

Siedlce

Mirosław Buczek 2017-04-04 11:54:59 liczba odsłon: 1094
fot. Freeimages.com

fot. Freeimages.com

W sali sportowej gościnnego Gimnazjum w Skórcu zostanie rozegrany, 7 kwietnia bieżącego roku (początek o godz. 9.30), finał regionalny 62. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego im. redaktora Janusza Strzałkowskiego.

reklama

Prawo startu podczas turniejów eliminacyjnych zdobyli:

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKÓW 2001 – 2003

Małgorzata Laskowska (Promnik Łaskarzew)

Angelika Sidor (PG Radoryż Kościelny)

Julia Cieśluk (Olszanka)

Paulina Rzewuski (Szydłówka)

Julia Zuzula (Olszanka)

Zuzanna Orłowska (PG Sabnie)

 Aneta Wierzbicka (PG Sabnie)

Wiktoria Czarnocka (PG Skrzeszew)

Anita Dąbrowska (PG Sabnie)

Kamila Wiśniewska (Pogoń Siedlce)

Dominika Składanowska (Pogoń Siedlce)

Gabriela Janowska (Naprzód Skórzec)

Klaudia Troć (Naprzód Skórzec)

Maria Gaworek (Gimn. Mordy)

Izabela Czwórnóg (Gimn. Jakubów)

Agata Kwiatkowska (Gimn. Zaków)

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKÓW 2004 – 2005

Katarzyna Laskowska (Promnik Łaskarzew)

Amelia Piszcz (SP Huta Dąbrowa)

Dominika Sergiej (Kobylany)

Daria Stefaniuk (Haydnów)

Julia Wielgórska (Kobylany)

Karolina Czarnocka (SP Wyrozęby)

Dominika Szymańska (SP Nieciecz)

Julia Andrzejczuk, (SP Wyrozęby)

 Klaudia Fedorczyk  SP Wyrozęby)

Jagoda Moreń (SP 6 Siedlce)

Amelia Dubińska (SP 6 Siedlce)

Kinga Teodorczuk (SP Mordy)

Julia Andrunik (SP Mordy)

Kamila Perkuć (Naprzód Skórzec)

Patrycja Kowalczyk (SP Kopcie)

Oliwia Izdebska (SP Latowicz)

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 2006 i MŁODSZE

Amelia Rybacka (Promnik Łaskarzew)

Agata Licbarska (Promnik Łaskarzew)

Klaudia Śmieciuch (Haydnów)

Dominika Rozwadowska (Haydnów)

Weronika Szoplik (Kobylany)

Anna Pacelt (SP Nieciecz)

 Anna Chwedorczuk (SP Wyrozęby)

Klaudia Jaszczuk (SP Wyrozęby)

Julia Czarnocka  (SP Wyrozęby)

Martyna Rojek (Pogoń Siedlce)

Natasza Pogorzelska (SP 11 Siedlce)

Wioletta Wronka (Naprzód Skórzec)

Amelia Paluch (LUKS Żeliszew)

Laura Marciniak (Naprzód Skórzec)

Katarzyna Purgał (SP Mistów)

Dominika Chmielewska (SP Latowicz)

CHŁOPCY Z ROCZNIKÓW 2001 – 2003

Mariusz Dawidek (PG Huta Dąbrowa)

Jakub Jalowski (PG Radoryż Kościelny)

Paweł Wierzejski ( Olszanka

Kacper Norwa ( Niemojki)

Jakub Ułasiuk ( Olszanka)

Kacper Wilk (PG Sabnie)

 Adrian Tymiński ( PG Sabnie)

Michał Tomczak (PG Repki)

Eryk Wojtkowski (PG Sabnie)

Bartłomiej Bareja (Pogoń Siedlce)

Adrian Czapski (PG 1 Siedlce)

Tobiasz Perkuć (Naprzód Skórzec)

Kacper Kuśmierczyk (Naprzód Skórzec)

Michał Strzelec (Naprzód Skórzec)

CHŁOPCY Z ROCZNIKÓW 2004 – 2005

Mikołaj Czerniec (SP Krzywda)

Mikołaj Jalowski (SP Krzywda)

Maciej Nitichoruk (Haydnów)

Cezary Postrzygacz (Olszanka)

Artur Stefaniuk (Olszanka)

Karol Izdebski (SP Wyrozęby)

 Krzysztof Andrzejczuk (SP Wyrozęby)

 Łukasz Trębicki ( SP Wyrozęby)

Jakub Miszczuk (SP Bielany)

Michał Wiśniewski (Pogoń Siedlce)

Dominik Rojek (SP 11 Siedlce)

Bartosz Olszewski (Naprzód Skórzec)

Sebastian Iwańczuk (SP Mordy)

Kacper Kosy (SP Mordy)

Jan Górski (SP Latowicz)

Kacper Wróblewski (SP Trzebucza)

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2006 i MŁODSI

Filip Czerniec (SP Krzywda)

Paweł Sowa (SP Krzywda)

Adrian Chraniuk (Szydłówka)

Mateusz Wereszczyński (Haydnów)

Mateusz Sidorowicz (Szydłówka)

  Krystian Smuniewski (SP Wyrozęby)

Hubert Maleszewski (SP Sabnie)

Sebastian Jendrzejewski (SP Sabnie)

Jakub Tomczak (SP Wyrozęby)

Mateusz Zdoliński (SP 12 Siedlce)

Dawid Jaczewski (SP 11 Siedlce)

Dominik Jastrzębski (SP Golice)

Jakub Suszek (Naprzód Skórzec)

Oliwier Borysławski (SP Mordy)

Igor Murasicki (Mazovia Mińsk Maz.)

Dominik Królikowski (SP Kopcie)

Odpowiedzialny za przeprowadzenie zawodów jest Zbigniew Prokurat (tel.602870955). W przypadku absencji którejś z zawodniczek lub zawodników, gospodarz zawodów ma prawo uzupełnić listę startową 16 osób w każdej kategorii.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
reklama