reklama

Siedleccy mistrzowie ortografii

Siedlce

Paweł Świerczewski 2017-04-12 11:15:24 liczba odsłon: 8880

Dyktando siedleckie

Znamy laureatów VII Dyktanda Siedleckiego! Obejrzyjcie relację foto i wideo z uroczystości wręczenia nagród mistrzom ortografii!

reklama

Podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się w sali gimnastycznej jednego z organizatorów wydarzenia - Publicznego Gimnazjum nr 2. Pozostałymi byli: Szkoła Podstawowa nr 4, II LO z oddziałami dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi oraz Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny.

Podczas uroczystości nie zabrakło atrakcji muzycznych i tanecznych. Dużą niespodzianką był występ niesłyszących podopiecznych Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych UPH , którzy „zaśpiewali” piosenki Michała Szpaka „Color of Your life” oraz „Beautiful life" grupy Ace of Base.

Lista laureatów VII Dyktanda Siedleckiego:

Uczniowie  klas I – III szkół podstawowych

I miejsce - Adam Bielański – Szkoła Podstawowa nr 10  im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

II miejsce - Klaudia Radomyska - Szkoła Podstawowa nr 5  im. Wł. Rawicza  w Siedlcach

III miejsce - Amelia Zbucka - Szkoła Podstawowa nr 11  im. Jana Pawła II  w Siedlcach

Tytuł Szkoły Mistrzów Ortografii otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II  w Siedlcach

Uczniowie  klas IV – VI szkół podstawowych

I miejsce – Anna Michowiecka  Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II  w Siedlcach

II miejsce – Monika Błażejczyk  Szkoła Podstawowa nr 10  im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

III miejsce – Patryk Krupa  Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego  w Siedlcach

Tytuł Szkoły Mistrzów Ortografii otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego  w Siedlcach

 Uczniowie  klas gimnazjalnych

I miejsce – Anna Rutkiewicz, Publiczne Gimnazjum nr 5 im. I. J. Paderewskiego  w  Siedlcach

II miejsce – Adrianna Gnat, Publiczne Gimnazjum nr 3 im. T. Kościuszki w  Siedlcach

III miejsce – Julia Salamon, Publiczne Gimnazjum nr 3 im.  T. Kościuszki w  Siedlcach

Tytuł Szkoły Mistrzów Ortografii otrzymuje Publiczne Gimnazjum nr 3 im. T. Kościuszki w  Siedlcach

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce –Aleksandra Wysokińska I Liceum Ogólnokształcące im B. Prusa w Siedlcach

II miejsce –Edyta Wyrzykowka I Liceum Ogólnokształcące im B. Prusa w Siedlcach

III miejsce –Aleksandra Malesa Zespół szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Tytuł Szkoły Mistrzów Ortografii otrzymuje I Liceum Ogólnokształcące im B. Prusa w Siedlcach

Studenci

I miejsce –  Marta Frąckiewicz, kierunek pedagogika
II miejsce –  Marlena Derlicka, kierunek bezpieczeństwo narodowe
III miejsce –  Aneta Wąsiewicz, kierunek zarządzanie

Pracownicy i absolwenci UP-H

I miejsce –   dr inż. Marzena Lisowska, wykładowca w Studium Języków Obcych
II miejsce –  dr Joanna Ważniewska,  adiunkt w Instytucie Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa
III miejsce –  mgr Anna Bobryk, specjalista, administracja UPH

Rodzice uczniów

I miejsce – Agnieszka Anusiewicz Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicz w Siedlcach

II miejsce – Joanna Ługowska  Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicz w Siedlcach

III miejsce – Dorota Wysokińska Publiczne Gimnazjum nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach

Tweetnij

drukuj
Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
reklama