reklama

Tort, noc zakupów, gwiazdy

Siedlce

Justyna Janusz 2017-04-18 09:59:34 liczba odsłon: 7064
plakat

plakat

Wielki tort urodzinowy, występy artystów, mnóstwo atrakcji dla dzieci, a przede wszystkim… promocje w 140 sklepach. Tak Galeria Siedlce będzie świętowała swoje 3. urodziny.

reklama

Świętowanie rozpoczęło się już kilka dni temu, gdy w pasażu na parterze stanęło stoisko konkursowe, w którym klienci galerii, mogą rejestrować paragony z zakupów. Za każde 10 złotych, wydanych w galerii otrzymuje się 1 punkt. Ten, kto zbierze ich najwięcej, wygra voucher na wycieczką zagraniczną. Wręczone zostaną również karty podarunkowe do sklepów w galerii.

W piątek, 21 kwietnia wszystkie sklepy będą czynne do godz. 23.00. Odbędzie się Noc Zakupów, podczas której sprzedawcy zorganizują specjalne promocje i wyjątkowe obniżki w sklepach. Kulminacyjne obchody urodzin odbędą się w sobotę, 22 kwietnia.

Impreza rozpocznie się o godz.13.00. W programie jest m.in. wielki tort urodzinowy, strefa zabawy dla dzieci, warsztaty tworzenia biżuterii, wata cukrowa, strefa gier wirtualnych. Na scenie wystąpi duet gimnastyczny Delfina i Bartek (zwycięzcy programu „Mam Talent”) oraz pokaz iluzji w wykonaniu grupy Multivisual (finaliści programu „Mam Talent”).

Warto tego dnia przyjść do galerii! Będzie mnóstwo gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci i dorosłych.  

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement