reklama

Wiosna na polu i w ogrodzie

Siedlce

Justyna Janusz 2017-04-26 12:40:56 liczba odsłon: 3586

plakat

Szukasz kwiatów na rabatkę albo na balkon? Chcesz kupić sadzonki drzewek owocowych i krzewów ozdobnych? Przyjdź w najbliższą sobotę, 29 kwietnia, na plac gen. Sikorskiego w Siedlcach, na doroczną imprezę „Wiosna na polu i w ogrodzie”.

reklama

Przez ostatnie 10 lat wiosenne targi odbywały się przy Ośrodku Doradztwa Rolniczego przy ul. Kazimierzowskiej. W tym roku organizatorzy zdecydowali się przenieść imprezę na plac w centrum Siedlec. Na pewno to bardziej atrakcyjne miejsce dla wystawców i zwiedzających. Problemem może być brak miejsc parkingowych w pobliżu wystawy.

Targi są organizowane głównie z myślą o działkowcach i posiadaczach ogródków. Jednak oferta nie ogranicza się tylko do sadzonek: kwiatów, krzewów i drzewek. Na wystawie można będzie znaleźć wyroby rękodzieła artystycznego i produkty regionalne. Swoją ofertę przedstawią: gospodarstwa agroturystyczne, pszczelarze oraz gospodarstwa ekologiczne. Zaprezentują się instytucje ,działające na rzecz rolnictwa oraz Państwowa Straż Pożarna. Na scenie wystąpią zespoły artystyczne. Dla zwiedzających przewidziano quizy z nagrodami.

Impreza rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 17. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 11.  

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement