Zakończył się mecz Nice 1. Ligi piłki nożnej: Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce.

STOMIL   -   POGOŃ  1 : 1 (0 : 0)

BRAMKI: Kun 76 - Zjawiński 68

Najważniejsze sytuacje

Koniec meczu

90 min - sędzia dolicza minimum 4 minuty

88 min - zmiana w Pogoni: Dybiec wchodzi za Chyłę

87 min - żółtą kartkę otrzymuje Chyła z Pogoni

76 min - zmiana w Pogoni: Kurbiel wchodzi za Zjawińskiego

Wieści z innych boisk: w zakończonym już meczu Bytovia zremisowała z Olimpią 0 : 0.

76 min - PATRYK KIUN strzela pod poprzeczkę i Misztalowi pozostaje tylko wyjąć piłkę z siatki

71 min - zmiany w Stomilu: Wojowski wchodzi za Dziemidowicza, a Zieman za Lecha

70 min - żółtą kartkę otrzymuje Nishi ze Stomilu

68 min - DARIUSZ ZJAWIŃSKI zdobywa prowadzenie dla Pogoni

Wieści z innych boisk: w zakończonych meczach Zagłębie wygrało z Wisłą 3 : 1, a Chojniczanka przegrała z Sandecją 1 : 2.

65 min - zmiana w Stomilu: Żwir wchodzi za Zahorskiego

Wieści z innych boisk: od 43 min Wigry Suwałki wygrywają z MKS Kluczbork 1 : 0

59 min - zmiana w Pogoni: Wrzesiński wchodzi za Krawczyka

58 min - żółtą kartkę otrzymuje Ratajczak ze Stomilu

56 min - żółtą kartkę otrzymuje Piotrowski ze Stomilu

53 min - stroną optycznie przeważającą jest teraz Pogoń

Wieści z innych boisk: po 79 minutach Chojniczanka przegrywa z Sandecją 0 : 2

46 min - drugą połowę drużyny rozpoczynają bez zmian w składach

Wieści z innych boisk: po 62 minutach meczu Zagłębie prowadzi z Wisłą 3 : 1

Koniec pierwszej połowy

41 min - Lech psuje dobrze zapowiadającą się akcję Stomilu

37 min - Bajdur pudłuje w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim

36 min - Misztal znakomicie broni mocny strzał z dalszej odległości Łukasza Jeglińskiego

Wieści z innych boisk: po pierwszej połowie Drutex-Bytovia Bytów bezbramkowo remisuje z Olimpią Grudziądz.

32 min - Grzegorz Lech niecelnie strzela z dystansu

28 min - Rafał Misztal broni groźny strzał Jarosława Ratajczaka

25 min - rzut wolny dla Pogoni tuż przy linii pola karnego Stomilu

Wieści z innych boisk: po pierwszej połowie Chojniczanka przegrywa z Sandecją 0 : 1, Zagłębie prowadzi z Wisłą 2 : 1

18 min - siedlczanie bliscy zdobycia bramki, po indywidualnej akcji i strzale Grzegorza Tomasiewicza piłka przeleciała tuż obok bramki

Wieści z innych boisk: GKS Katowice wygrał z GKS Tychy 3 : 0.

15 min - Patryk Kun strzela z wolnego, piłka przelatuje nad bramką przyjezdnych

15 min - żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Lewandowski z Pogoni

14 min - akcja gości, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną Damiana Świerblewskiego

11 min - Misztal pewnie łapie piłkę po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy

3 min - akcja Stomilu, rzut rożny dla olsztynian

Wieści z innych boisk: po 35 minutach Zagłębie prowadzi z Wisłą 2 : 1

1 min - rozpoczyna się mecz, przed spotkaniem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego piłkarza i działacza Stomilu - Andrzeja Biedrzyckiego

Wieści z innych boisk: GKS Katowice - GKS Tychy 2 : 0. Do końca meczu 25 minut. Po 22 minutach meczu Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Wisłą Puławy 2 : 0.

STOMIL: Leszczyński - Dziemidowicz, Czarnecki, Wełnicki, Ratajczak, Nishi, Jegliński, Piotrowski, Lech, Kun, Zahorski.

POGOŃ: Misztal - Lewandowski, Jędrych, Żytko, Chyła, Paczkowski, Krawczyk, Świerblewski, Bajdur, Tomasiewicz, Zjawiński.

Gospodarze, którzy uważani są za drużynę własnego boiska, określają to spotkanie, jako bardzo ważne dla obu zespołów. W zakończonych już meczach XXVIII kolejki: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2 : 1, Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 2 : 0, Znicz Pruszków - Stal Mielec 1 : 0. W trwającym meczu GKS Katowice - GKS Tychy po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1 : 0.  Po 4 minutach meczu Chojniczanka - Sandecja goście prowadzą 1 : 0. Zagłębie Sosnowiec wygrywa z Wisłą Puławy 1 : 0 po bramce Tomasza Nowaka w 9 min.