reklama

Zagłosuj na Małą Miss i Małego Mistera!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2017-05-02 09:41:58 liczba odsłon: 6236
fot. A. KRÓL

fot. A. KRÓL

Monika, Maja, Kacper, Alan i Nikodem to pierwsi uczestnicy konkursu Mała Miss Mały Mister 2017. Jeśli chcecie, by Wasze pociechy także znalazły się na łamach Tygodnika i miały szansę wygrać fantastyczne nagrody oraz wziąć udział w niezapomnianym przyjęciu, już dziś prześlijcie do redakcji zgłoszenie ze zdjęciem.

reklama

O tytuł „Małej Miss” i „Małego Mistera” mogą ubiegać się dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Na zgłoszenia czekamy do 13 maja. Każdej fotografii będzie nadany numer, zgodny z chronologicznym wpływem zdjęć do redakcji. Fotografie będą publikowane na łamach „TS” oraz umieszczane na stronie internetowej.

Już od teraz możecie głosować na milusińskich wysyłając sms na numer 72051 o treści ts.NUMER (NUMER to liczba odpowiadająca konkretnemu dziecku np. D1, C1, D2, C2... itd). Koszt sms-a to 2,46 zł z VAT. Za pomocą sms-ów możecie głosować do 21 maja (do północy). Głosowanie ma dwa etapy. W pierwszym wyłonimy półfinalistów, a w drugim finalistów, którzy uzyskają największą liczbę głosów (kupony+sms-y). Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody, zaproszenia do Kina Helios oraz wspaniałe przyjęcie w Sali Zabaw Młynek. 

D1. Monika Popieluch 6 lat, Łomna (gm. Kosów Lacki) 

D2. Maja Pieńkosz, 3 lata, Siedlce

C1 Kacper Szmurło, 4 lata, Bielany Wąsy

C2 Alan Rosa, 3 lata, Stoczek Łukowski

C3 Nikodem Khokhar, 5 lat, Sokołów Podlaski 

 

 

Tweetnij

drukuj

Czytaj także

Advertisement