reklama

Rok działania Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego za nami

Siedlce

Michał Osiej 2017-05-05 09:07:21 liczba odsłon: 1040
Władysław Grochowski

Władysław Grochowski

28 kwietnia grupa siedleckich przedsiębiorców świętowała 1. urodziny TBS. Gościem specjalnym wydarzenia był Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski, który opowiedział historię swojej firmy. Podsumowano również wszystkie inicjatywy ubiegłych 12 miesięcy.

reklama

Śniadanie tradycyjnie rozpoczęło się o godz. 7.00 luźnymi rozmowami. To był czas, aby w spokoju porozmawiać o swoich firmach i przywitać kolejnych gości. O godz. 7.15 goście zasiedli do stołów, aby wysłuchać krótkiego fragmentu lektury duchowej. Chwilę później zaproszono wszystkich do bufetu.

Władysław Grochowski rozpoczął swoją opowieść od wspomnień z dzieciństwa. Opowiedział jak zaczynał swoją przygodę z handlem jako dziecko. Pomagał wówczas ojcu sprzedawać ziemniaki na ryneczku przy katedrze. Później kilka słów o latach szkolnych, które nudziły dzisiejszego prezesa grupy Arche. Relacjonował również kulisy wyboru na wójta w Trzebieszowie i początek poważnego biznesu w Warszawie. Zaprezentowane zostały obiekty, które są dziś w posiadaniu firmy z Siedlec i plany na przyszłość.

Po wystąpieniu głównego gościa podsumowano rok działania Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego. Od marca 2016 udało się m.in. :

 • Zintegrować społeczność właścicieli małych i średnich firm, dla których ważne są wartości chrześcijańskie,
 • Przeprowadzić 4 szkolenia merytoryczne, z networkingu z założycielem Towarzystw Biznesowych – Maciejem Gnyszką, ze sprzedaży i negocjacji z byłym szefem sprzedaży IKEI Adamem Góreckim oraz z przywództwa z Piotrem Cieszewskim, który był dyrektorem oddziału w firmie SKANSKA i jest zdobywcą najwyższego szczytu świata,
 • Zorganizować rajd rowerowy przedsiębiorców z rodzinami,
 • Spływ kajakowy z grillem,
 • Odbyło się 5 spotkań otwartych na temat skutecznego rozwijania biznesu, handlu z Chinami, skuteczności i własnej drogi w biznesie,
 • 2 pokazy filmów dedykowane przedsiębiorcom,
 • Organizowano wyjazdy do innych miast: Warszawa, Lublin, Białystok,
 • Wystawiono łączną liczbę 353 rekomendacji między Członkami szacowaną na 500 tys. PLN,
 • Co miesiąc odbywa się Msza w intencji przedsiębiorców w klasztorze Sióstr Benedyktynek w Siedlcach,
 • Wspierano akcje dobroczynne i charytatywne,
 • Nagrodzono statuetką Tulipan Biznes Fundacji Narodowego Dnia Życia firmę wspierającą wartości rodzinne i ochronę życia w Polsce.

 

Był również czas na autoprezentację przybyłych firm. Każdy miał minutę, aby opowiedzieć o tym czym się zajmuje, jakie ma potrzeby i jak może pomóc innym. Obecni byli właściciele różnych branż działających na siedleckim rynku.

Na koniec organizatorzy przygotowali niespodziankę z okazji 1. urodzin – pyszną bezę, którą przygotowała jedna z firm członkowskich Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego.

Pełna relacja zdjęciowa z tego wydarzenia dostępna jest na stronie:

http://bit.ly/28-04-2017tbs

 

Kontakt:

Michał Osiej

Towarzystwo Biznesowe Siedleckie

Tel. 535-050-590

m.osiej@towarzystwobiznesowe.pl

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement