Mirosław Buczek 2017-05-06 16:16:24 liczba odsłon: 6222

Zakończył się mecz Nice 1. ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - GKS Katowice.

POGOŃ   -   GKS  KATOWICE  0 : 1 (0 : 1)

Bramki: Prokić 6.

Przebieg spotkania

Koniec meczu

90 + 1 min - Nowak pewny na przedpolu

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

87 min - Zjawiński pudłuje z 14 metrów

86 min - Burkhard strzela z wolnego, Nowak odbija piłkę na rzut rożny

83 min - zmiana w GKS: Pielorz wchodzi za Kalinkowskiego

83 min - Wrzesińskiemu zabrakło milimetrów, by przeciąć lot piłki metr przed bramką przyjezdnych

80 min - po przepięknej akcji Wrzesińskiego z Bancessim ten drugi strzela tuż obok słupka

79 min - Lebedyński fatalnie przyjmuje w doskonałej sytuacji

78 min - bardzo niecelnie z 20 metrów uderza Kalinkowski

76 min - spiker informuje, że mecz ogląda 1823 kibiców

75 min - zmiana w GKS: Sapała wchodzi za Zajdlera

73 min - zmiana w Pogoni: Bancessi wchodzi za Tomasiewiczaq

72 min - ależ grożnie było popd bramka Pogoni, nikt jednak nie przeciął podania Abramowicza

70 min - zmiana w GKS: Lebedyński wchodzi za Goncerza

67 min - Misztal cudem ratuje swój zespół przed utratą kolejnego gola

60 min - zmiana w Pogoni: Burkhardt wchodzi za Paczkowskiego

59 min - Prokić strzela zza pola karnego, piłka na "trzecim piętrze"

58 min - Jędrych przerywa akcję Prokića

56 min - Foszmańczyk wykłada piłkę Abramowiczowi, a ten pudłuje w doskonałej sytuacji do podwyższenia prowadzenia

51 min - żółtą kartkę po faulu na Bajdurze otrzymuje Goncerz

50 min - Chyła przerywa akcję Abramowicza, rzut rozny dla przyjezdnych

46 min - zmiana  Pogoni: Wrzesiński wchodzi za Krawczyka

Koniec pierwszej połowy.

W pierwszych 25 minutach zdecydowanie przeważali goście. Później gra się wyrównała, a w ostatnim kwadransie kilka razy niebezpiecznie zrobiło się pod bramką GKS-u. Prowadzenie gości jednak w pełni zasłużone.

45 min - Zajdler centruje z wolnego, piłkę pewnie chwyta Misztal

42 min - Bajdur strzela z wolnego wprost w mur obrońców

40 min - Zajdler faulem przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Zjawińskiego

38 min - autokary z kibicami gości podjeżdżają, w asyście policji, pod stadion

37 min - świetna akcja Pogoni, Zjawiński strzela z 17 metrów, piłka przelatuje tuż obok słupka

33 min - siła złego na jednago, Bajdur przegrywa walke o piłkę z trzema obrońcami gości

31 min - Paczkowski bardzo niecelnie strzela z dystansu

30 min - niezła akcja Pogoni, Krawczyk odgrywa jednak z pozycji spalonej

26 min - goście kontrolują przebieg wydarzeń na boisku

21 min - Misztal znakomicie broni po główce Wisia w okienko

18 min - goście cały czas w ataku

13 min - Prokić podaje do Czerińskiego, ten posyła piłkę do postej bramki Pogoni, sędzia odgwizduje spalonego

9 min - bardzo niecelnie zza pola karnego strzela Bajdur

6 min - Goncerz dogrywa do ANDREI PROKIĆA, a ten nie daje szans Misztalowi

5 min - Misztal ratuje Pogoń od utraty gola

4 min - lekką przewagę optyczna mają goście

1 min - rozpoczyna się mecz, goście grają w żółto-czarnych barwach, gospodarze w biało-niebieskich

Godz. 16.58 - drużyny wychodzą na boisko, siedleccy kibice już wspomagają swój zespół

Godz. 16.55 - coraz więcej kibiców na trybunie, ale jeszcze cichutko

Godz. 16.45 - frekwencja na sektorze vipowskim już jest spora, "żyleta" jednak jeszcze pusta

POGOŃ: Rafał Misztal - Jakub Szrek, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Daniel Chyła, Piotr Krawczyk, Marcin Paczkowski, Damian Świerblewski, Michał Bajdur, Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński.

Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Tomasz Lewandowski, Eusebio Bancessi, Marcin Burkhardt, Robert Janicki, Konrad Wrzesiński, Piotr Kurbiel.

I TRENER - Marcin Broniszewski. ASYSTENT - Bartosz Tarachulski. KIEROWNIK DRUŻYNY - Krzysztof Pawlusiewicz.

GKS KATOWICE: Sebastian Nowak - Dawid Abramowicz, Alan Czewriński, Damian Garbacik, Bartłomiej Kalinkowski, Grzegorz Goncerz, Tomasz Foszmańczyk, Andreja Prokić, Tomasz Wisio, Mateusz Kamiński, Łukasz Zejdler.

Rezerwowi: Maciej Wierzbicki, Armin Cerimagic, Paweł Mandrysz, Łukasz Pielorz, Adrian Frańczak, Igor Sapała, Mikołaj Lebeyński.

I TRENER -  Jerzy Brzęczek. ASYSTENT -  Tomasz Mazurkiewicz, KIEROWNIK DRUŻYNY - Jakub Kobyłka.

Sędziowie: Mariusz Złotek (główny), Piotr Kurt, Dawid Fiedorowicz, Mateusz Nowak (techniczny).