reklama

Wygraj siłownię dla swego miasta!

Łuków

Piotr Giczela 2017-05-10 09:00:00 liczba odsłon: 2151
Mieszkasz w Łukowie? Klikaj i wygraj siłownie dla swego miasta! Fot. Nestlé

Mieszkasz w Łukowie? Klikaj i wygraj siłownie dla swego miasta! Fot. Nestlé

Łukowski samorząd zaplanował wybudowanie kolejnej nowoczesnej siłowni zewnętrznej do wykorzystywania przez łukowian podczas joggingu czy innych form krzewienia kultury fizycznej. W budowie obiektu ma pomóc współpraca z firmą Nestlé. W jaki sposób?

reklama

Siłownia ma być zlokalizowana przy ul. Konstytucji 3 Maja. Projekt tej inwestycji zgłoszono do konkursu „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017”. Zgłoszenie zostało przyjęte.

Okazuje się, że Nestlé w każdym z województw sfinansuje budowę jednej siłowni. Tej, która w internetowym plebiscycie uruchomionym dziś, tj. 10 maja, uzyska największą liczbę oddanych głosów. A więc teraz losy dotacji na siłownię przy ul. Konstytucji 3 Maja leżą w rękach mieszkańców.

Aby wygrać konkurs należy jak najczęściej głosować na łukowski projekt (można raz dziennie). W tym celu należy odszukać stronę www.nestleporusza.pl, a następnie przejść do zakładki GŁOSOWANIE. Można też skorzystać z TEGO LINKA.

Na wskazanej stronie należy w wyszukiwarce wpisać słowo „Łuków”. Aby skutecznie oddać głos należy być zalogowanym. W tym celu trzeba to zrobić za pośrednictwem konta na Fejsbuku, bądź wypełnić odpowiedni formularz na stronie głosowania. Władze miasta proszą o włączenie się do zabawy, w której można zdobyć cenną nagrodę.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement