reklama

Życie na biegówkach!

Siedlce

Paweł Świerczewski 2017-05-10 12:45:34 liczba odsłon: 1981

Polska kadra biegaczy narciarskich

Polska kadra biegaczy narciarskich, a w niej reprezentanci klubu UKS Rawa Siedlce: Maciej Staręga i Paweł Klisz chce się dobrze przygotować do najbliższych Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w 2018 roku w PyongChang. Możesz dołożyć cegiełkę do ich sukcesu!

reklama

Chłopaki, w ramach przygotowań do prestiżowej imprezy planują wyjazd na 4 miesiące do Norwegii, gdzie warunki do treningu biegów narciarskich są dużo bardziej sprzyjające niż w Polsce. Suma kosztów wiążących się z wyjazdem (m.in. konsultacje szkoleniowe, transport, opłaty za korzystanie z obiektów) to w sumie 180 tys. złotych. Część z tej kwoty pokryta zostanie przez Ministerstwo Sportu i PZN. Resztę, biegacze próbują zorganizować sami.

Na portalu PolakPotrafi.pl utworzyli zbiórkę pod hasłem: „Życie na biegówkach”, z której dochód wesprze ich wyjazd i tym samym przygotowania do Igrzysk. Poprzez portal chcą uzbierać 40 tys. złotych.

- Dzięki Waszemu wsparciu poprzez portal PolakPotrafi.pl będziecie mogli mieć swój osobisty wkład i udział w przygotowania Polskiej Kadry Narodowej do Igrzysk Olimpijskich i innych międzynarodowych zawodów, a to nie zdarza się zbyt często i być może jest niepowtarzalną okazją by wziąć w niej udział. Nam natomiast umożliwicie nie tylko godne reprezentowanie kraju, ale również pokazanie, że Biegi Narciarskie w Polsce mają swoją przyszłość - apelują biegacze.

Link do zbiórki i więcej informacji tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/zycie-na-biegowkach

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement