reklama

Skandal w Kotuniu! (Uwaga, drastyczne zdjęcia!)

Siedlce, Kotuń

Mariola Zaczyńska 2017-05-18 10:54:23 liczba odsłon: 25638
zmaltretowany piesek

zmaltretowany piesek

To skandal! Pies z urwaną nogą, rozwalonym odbytem, urwanym ogonem konał kilkanaście godzin bez pomocy! O tym, że zwierzę potrzebuje pomocy wójt gminy Kotuń Grzegorz Góral dowiedział się o godzinie 13. Gdy o 17 pies nadal leżał bez pomocy, powiadomiono policję.

reklama

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, skontaktowali się z wójtem. Otrzymali informację, że gmina powiadomiła firmę, z którą ma podpisaną umowę na opiekę nad bezpańskimi zwierzętami. To firma z Mińska Mazowieckiego. Gdy przed godziną 20 okazało się, że ranna suczka nadal leży w rowie, ludzie zaczęli szukać pomocy w fundacjach i informować "TS". Z pomocą przyszło TPZ AMICUS i dr Krzysztof Majchrzak, do którego strażacy ochotnicy z kotuńskiej OSP zawieźli prywatnym samochodem konające zwierzę. Nie dało się psa uratować. W ranach zagnieździły się już larwy much, które zżerały na żywca bezbronne zwierzę.

Wójt Góral nie ma sobie nic do zarzucenia. Uważa, że zrobił wszystko, co należało. A zapytany, co myśli o tej sytuacji, tak po ludzku, odparł, że nie rozumie pytania. Współczuję gminie tak „wrażliwego” wójta! Po prostu wstyd!

Firma z Mińska przyjechała przed 22. Nie znalazła już psa. Firmie też gratulujemy wrażliwości. Ciekawe, czy wójt zapłaci rachunek za jej przybycie.

O sprawie będziemy pisać w "TS". 

Wójt Góral twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia...

Piesek konał o ogromych męczarniach. Jego stan prezentują poniższe zdjęcia.

Biedactwo przez kilka godzin nie doczekało się pomocy. Leżało porzucone, zmaltretowane.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (66)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement