reklama

Dzień otwarty

Łosice

Milena Celińska 2017-05-19 10:15:43 liczba odsłon: 912
Łosice

Łosice

25 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach odbędzie się dzień otwarty. To okazja nie tylko do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, ale także do zwiedzania szkoły.

reklama

Ośrodek mieści się przy ul. Krasickiego 1. „Dzień Otwarty” rozpocznie się już o godz. 9.45.

- Będą zajęcia otwarte, m.in. z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Pokażemy młodzieży i ich rodzicom iluzje optyczne – zachęca Iwona Wysokińska.

Oprócz tego odbędą się zajęcia manualne „Kwiaty dla mojej mamy” oraz kulinarne „Zdrowo i kolorowo, szaszłyki i koktajle warzywno-owocowe”.

- Wszyscy, którzy nas odwiedzą 25 maja, będą mogli wziąć aktywny udział w warsztatach – dodaje pani Iwona.

Podczas „Dnia Otwartego” prowadzone będą także zajęcia terapeutyczne metodą Warnkego, EEG Biofeedback czy integracji sensorycznej. Psycholog, pedagog, neurologopeda i inni terapeuci udzielą konsultacji i wskazówek do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie.

- W południe zaś nasi uczniowie zaproszą zebranych na część artystyczną. Będzie to przedstawienie „Baśniowy ambaras”. A potem animatorzy zabiorą wszystkich na świeże powietrze, gdzie planujemy wspólną zabawę i zawody sportowe. Zmęczonym i spragnionym pociechom gwarantujemy kiełbaski z ogniska i łakocie – zaprasza Iwona Wysokińska. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement