reklama

Festyn rodzinny dla wszystkich

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2017-05-23 13:49:40 liczba odsłon: 1397
Patronat
TS
plakat

plakat

W najbliższą niedzielę 28 maja na terenie parafii św. Ojca Pio w Węgrowie przy ul. ks. Popiełuszki 2 odbędzie się III Festyn Rodzin Zastępczych Powiatu Węgrowskiego.

reklama

Organizatorzy zapraszają na nią wszystkich mieszkańców Węgrowa i okolic, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Festyn jest imprezą otwartą. Warto przyjść, bo atrakcji będzie moc i wszystko za darmo.

Rozpoczęcie festynu poprzedzi msza święta o godz. 12 w intencji rodzin zastępczych. Po mszy (około godz. 13) rozpocznie się rodzinna impreza z wieloma atrakcjami. Będą gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz puszczanie latawców. Na placu można będzie obejrzeć ekspozycję samochodów sportowych i motocykli oraz wóz strażacki i policyjny radiowóz (zainteresowani będą mogli wejść do środka). Dla najmłodszych czekają: euro-bungee, kule wodne, zjeżdżalnia, trampolina i basen z kulkami. Odważni mogą wziąć udział w wojnie balonowej.

Przedstawiciele Lasów Państwowych przygotowali ekspozycję zwierząt. Artyści ludowi zaprezentują wyroby rękodzieła. Zainteresowani będą mogli pojeździć na koniach lub spróbować swoich sił w tańcu zumba. A smakoszy zaskoczą niespodzianki kulinarne.

Rodzice będą mogli skorzystać ze specjalistycznych porad psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych i terapeutycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie SPONiA. Z kolei właściciele gospodarstw rolnych spróbują swoich sił w konkursie dotyczącym wiedzy o bhp w rolnictwie. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez KRUS w Węgrowie.

Zakończenie festynu przewidziano na godz. 17.

Organizatorami imprezy są: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie oraz Parafia pw. św. Ojca Pio w Węgrowie. Honorowy patronat nad festynem objęli: marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, biskup drohiczyński Tadeusz Pikus oraz starosta węgrowski Krzysztof Fedorczyk. Redakcja „Tygodnika Siedleckiego” jest jednym z patronów medialnych imprezy.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement