reklama

Rehabilitacja bez kolejek i za darmo

Siedlce

Justyna Janusz 2017-06-07 10:30:54 liczba odsłon: 10087
zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

W poniedziałek, 5 czerwca, w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej ruszyły usługi rehabilitacyjne. Prowadzi je prywatna firma w ramach projektu badawczego, realizowanego wspólnie z uczelnią. Usługi są całkowicie bezpłatne.

reklama

Zapisy trwają, a czas oczekiwania na zabiegi wynosi zaledwie kilka dni.

- Potrzebne jest jedynie skierowanie od lekarza na zabiegi fizjoterapeutyczne – mówi Marcin Sławiński, kierownik rehabilitacji w firmie Arena Zdrowia. –Może być nawet od lekarza rodzinnego.

Na Collegium prowadzona jest rehabilitacja dzieci i dorosłych. Mogą się tu zgłaszać rodzice maluchów, które mają problem z zaburzeniem napięcia mięśniowego, asymetrią, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, jak również rodzice starszych dzieci z wadami postawy.

Dorośli mogą skorzystać z kinezyterapii (leczenie ruchem), fizykoterapii (światłolecznictwo, elektroterapie), krioterapii, hydroterapii i masażu leczniczego.

– Możemy również prowadzić rehabilitację dla pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi po udarach czy niedowładach, jak również dla tych z problemami kardiologicznymi – dodaje M. Sławiński. – Zrealizujemy każde skierowanie.

Rehabilitant zachęca do udziału w programie profilaktycznym, w którym badany jest wpływ treningu siłowego i wytrzymałościowego na skład masy ciała, czyli czy po takim treningu się chudnie. Uczestnicy projektu dwa razy w tygodniu mogą bezpłatnie korzystać z siłowni i sali do ćwiczeń.

Więcej informacji o zapisach możecie uzyskać, dzwoniąc pod nr tel.: 502 710 599.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement