reklama

Niedzielny „Kreator Smaków”

Łuków

Piotr Giczela 2017-06-08 12:15:48 liczba odsłon: 1198
Patronat
TS
Kreatywne Kobiety z Łukowa. Fot. Aneti

Kreatywne Kobiety z Łukowa. Fot. Aneti

Łukowska Grupa Kreatywnych Kobiet nie pozwala o sobie zapomnieć. Po pierwszym sukcesie, który przyniosła im organizacja Targów Kreatywnych Kobiet, panie mają kolejną propozycję. Na niedzielę, 11 czerwca, na placu Solidarności i Wolności zaplanowały smakowite plenerowe wydarzenie „Kreator Smaków”.

reklama

Chcemy zaprezentować i promować lokalną strefę gastronomiczną, czyli restauratorów i producentów żywności, którzy oferują zdrową żywność – wyjaśnia Monika Mitura, rzeczniczka prasowa Grupy Kreatywnych Kobiet. – Naszym celem jest też prezentacja smaków Podlasia oraz zwrócenie uwagi na regionalną kuchnię naszego regionu.

Foto Aneti

„Kreator Smaków”, podobnie jak minione Targi Kreatywnych Kobiet, to w mieście przedsięwzięcie pionierskie. Panie z GKK chcą ułatwić mieszkańcom miasta kontakt z konkretnymi producentami lub usługodawcami. Zamierzają prezentować to, co dobre i zdrowe, a przez to wpłynąć na świadomość konsumentów. Pośrednio impreza może przyczynić się do rozwoju działalności regionalnych przedsiębiorców, dbających o doskonałą jakość produktów.

Foto Aneti

Podczas imprezy będzie można znaleźć m.in.: nabiał, zioła, wyroby z mięsa, ryby, warzywa, tradycyjne pieczywo, naturalnie przygotowywane oleje, miody, tradycyjne podlaskie napoje. Targi „Kreator Smaków” zaplanowano od godz. 11 do 15. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Łukowa oraz Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement