reklama

Memoriał Eugeniusza Bryzka

Siedlce

Mirosław Buczek 2017-06-20 11:26:59 liczba odsłon: 764

W najbliższą sobotę, 24 czerwca, w hali przy ul. Kazimierzowskiej 23 w Siedlcach odbędzie się XXIII Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza Bryzka w podnoszeniu ciężarów.

reklama

Program zawodów przedstawia się następująco:

godz. 15.00 – start dziewcząt,

godz. 16.30 – oficjalne otwarcie,

godz. 16.45 – start chłopców.

Udział w turnieju potwierdziły reprezentacje: Finlandii, Łotwy, Litwy, Białorusi i Polski. Są duże szanse, że do Siedlec przyjadą też Estończycy. Na pomoście nie zabraknie zawodników gospodarzy. Barw WLKS Nowe Iganie bronić będą: Karolina Szczygielska, Katarzyna Borkowska, Karol Doleszczak i Kacper Księżopolski.

Organizatorami memoriału są: WLKS Nowe Iganie, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach, Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, starosta powiatu siedleckiego i prezydent Siedlec.

Przewodniczącym komitetu organizacyjnego jest Marek Czapski (prezes OSM w Siedlcach), a funkcje zastępców przewodniczącego pełnią: Waldemar Broś (prezes Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich), Klemens Ciesielski (prezes Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy) i Waldemar Szajko (wiceprezes OSM w Siedlcach).

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

reklama
reklama

Najnowszy numer 29/2018 w sprzedaży od 2018-07-18.

Advertisement