reklama

Sfotografuj Mazowsze i wygraj

Siedlce

Justyna Janusz 2017-06-21 08:44:21 liczba odsłon: 889
plakat

plakat

Już tylko do 30 czerwca można przesyłać prace na konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu” pod hasłem „Mazowsze- temat rzeka”.

reklama

Jest to szansa dla fotografów amatorów, którzy chcą wygrać m.in. warsztaty fotograficzne pod okiem specjalistów z Akademii Sztuk Pięknych i karty podarunkowe na zakup sprzętu fotograficznego.

Hasło tegorocznej edycji nawiązuje do obchodzonego „Roku Rzeki Wisły”. Żeby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie zgodne z tematyką. Zdjęcie mogą przesłać zarówno osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie (potrzebna jest zgoda rodziców). Pracę wraz z wypełnionym i zeskanowanym formularzem konkursowym należy przesłać na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@ mazovia.pl.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia. Oprócz nagród jury przyznana zostanie również nagroda publiczności (internautów). Otrzyma ją ta osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów na profilu „Mazowsze Serce Polski” na Facebooku.

Regulamin konkursu oraz formularze są dostępne na stronie www. mazovia.pl w zakładce Konkursy/ Szkolenia. Szczegółowe informacje można otrzymać pod nr tel. 22 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia. pl.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement