reklama

Policjanci niczym Batman poszukiwali Jokera

Mińsk Mazowiecki, Stanisławów

Paweł Świerczewski 2017-07-13 09:29:07 liczba odsłon: 2542
fot. http://pl.freeimages.com

fot. http://pl.freeimages.com

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do Komisariatu Policji w Stanisławowie. Mężczyzna ucharakteryzowany na filmowego Jokera miał pobić taksówkarza.

reklama

35-letni taksówkarz z Mińska Mazowieckiego zgłosił na policję, że został uderzony w twarz przez mężczyznę ucharakteryzowanego na filmowego Jokera. Do zdarzenia doszło, kiedy „przebieraniec” nie chciał zapłacić taksówkarzowi za kurs.

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że napastnik był ucharakteryzowany na filmowego „Jokera”, miał zielone włosy, pomalowaną na biało twarz i szeroki czerwony uśmiech. Taksówkarz trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego złamanie żuchwy. Tam też przeszedł zabieg i pozostał na leczeniu. Policjanci od razu po zgłoszeniu ruszyli w poszukiwaniu „Jokera”, który jak wstępnie ustalili, miał przyjechać na „prywatkę” do Stanisławowa. Przez kilka godzin, dwóch dzielnicowych, w tym jeden ze Stanisławowa, a drugi z Jakubowa, szukało miejsca, gdzie miała odbywać się impreza. W końcu policjanci namierzyli posesję, gdzie znajdował się poszukiwany przez nich mężczyzna. „Jokerem” okazał się 24-letni Michał S. mieszkaniec powiatu mińskiego. Mężczyzna ten w chwili zatrzymania miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. 24-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała taksówkarza. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - relacjonuje KPP Mińsk Mazowiecki.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement