reklama

Strach zwrócić uwagę

Siedlce

Justyna Janusz 2017-07-13 10:56:32 liczba odsłon: 11746
ul. Armii Krajowej 13

ul. Armii Krajowej 13

Siedlce: Siedzą na schodach, drą się i piją.

reklama

– Mamy dość – mówią mieszkańcy bloku przy ulicy Armii Krajowej 13 w Siedlcach. – W weekendy nie ma tu życia. Nie dość, że na parkingu od strony ulicy zatrzymują się samochody i urządzają nam dyskotekę, to z drugiej strony różni ludzie siadają na schodach i pół nocy krzyczą.

Blok znajduje się w centrum miasta. Wejścia do klatek schodowych są od strony podwórka. Jest tam również niewielki parking.

– Młodzi ludzie siadają na schodkach, drą się w niebogłosy, piją piwo – mówi jedna z mieszkanek bloku. – Rano wychodzimy i znajdujemy puste puszki. Nie można zwrócić tym osobom uwagi, bo nie raz usłyszałam wiązankę przekleństw pod swoim adresem. Co mamy robić, żeby w miarę spokojnie żyć?

Według danych siedleckiej policji, od 1 kwietnia w okolicy bloku przy ulicy Armii Krajowej 13 przeprowadzono 13 interwencji. Cztery z nich dotyczyły zakłócania ciszy nocnej.

– Mieszkańcy powinni poinformować dzielnicowego – mówi Agnieszka Świerczewska z zespołu prasowego siedleckiej policji. – On na pewno zwróci uwagę na tę kwestię.

Być może w tę okolicę będzie wysyłana również większa liczba patroli. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (31)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement