reklama

Tygodnikowy kącik z książką

Mazowsze

Mariola Zaczyńska 2017-08-03 08:55:15 liczba odsłon: 676
okładka

okładka

Weź udział w konkursie i wygraj ciekawą książkę! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Czy pisanie listów (w formie tradycyjnej) już całkiem wyszło z mody?”

reklama

Napisz odpowiedź na zamieszczonym w papierowym wydaniu „TS” kuponie i wyślij go lub przynieś do redakcji („TS”, ul. Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce). Autorzy najciekawszych odpowiedzi mogą wygrać w tym tygodniu książkę: „Czas ukradziony”. Na odpowiedzi czekamy do 11 sierpnia. Książki wyślemy pocztą! Do rozlosowania mamy 2 egzemplarze dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka!

Czy doręczony po czterdziestu trzech latach list może odmienić czyjeś życie? Przekona się o tym Flavie, nauczycielka historii w bretońskim miasteczku, która dla rozrywki pisuje romantyczne opowiastki o miłościprzyjmowane z entuzjazmem przez jej przyjaciółki.

Dwudziestodziewięcioletnia Flavie ma za sobą kilka nieudanych związków i wciąż czeka na swojego księcia. Pewnego dnia znajduje wśród innych przesyłek stary list w pożółkłej kopercie. Został wysłany przed czterdziestoma trzema laty do pewnej dziewczyny, Amelii, lecz z winy poczty nie dotarł do adresatki. Nauczycielka decyduje się go przeczytać. Okazuje się, że nadawca, mężczyzna, podpisujący się literą „E”, kochał z wzajemnością Amelię i czekał na jej odpowiedź. Flavie, uwielbiająca romanse, postanawia odnaleźć tych dwoje...

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Czytaj także

reklama
reklama
Advertisement