reklama

Wiem, że mnie zdradzasz!

Siedlce

Justyna Janusz 2017-08-09 07:06:45 liczba odsłon: 11392
fot. Pyt

fot. Pyt

Dzięki zdjęciom zrobionym w jednej z siedleckich „imprezowni” udowodniono już niejedną zdradę. Detektywi zajmujący się zdradami mają pełne ręce roboty.

reklama

Zdarzyło się, że jechali za mężczyzną i jego kochanką aż do Portugalii. Robili to na zlecenie żony, która chciała wiedzieć, czy mąż ją zdradza. Dostała komplet dowodów wraz ze zdjęciami. Przydały się w sądzie, gdy walczyła o podział majątku i alimenty. Mąż w obliczu niezbitych dowodów nie był już tak pewny siebie.

W innym przypadku zdradzana małżonka wspólnie ze zdradzanym mężem kochanki męża sama wymierzyła sprawiedliwość w hotelu w Mikołajkach. Na miejsce trzeba było sprowadzać policję, bo mogłoby się skończyć stratami w ludziach…

Według danych statystycznych do zdrad przyznaje się prawie 40% Polaków i ten wskaźnik rośnie z roku na rok. Połowa spraw prowadzonych przez siedleckie biuro detektywistyczne Bartosza Weremczuka to... zdrady małżeńskie. – I niestety w ponad 80% przypadków okazuje się, że do tej zdrady doszło – mówi detektyw. – Ludzie przychodzą do nas, gdy już mają podejrzenia co do zachowania partnera. Sami jednak nie potrafią ustalić pewnych faktów.

Zostało Ci do przeczytania 87% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej (do wykorzystania trzy razy).

Usługa nie działa w sieci T-Mobile

Tweetnij

drukuj
Komentarze (11)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement