reklama

Stare przysłowie głosi : ,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą‘’

Siedlce

Novum 2017-08-09 14:52:44 liczba odsłon: 1902
Artykuł
sponsorowany
kosmetyczka

kosmetyczka

Chyba jeszcze nigdy nie przywiązywaliśmy tak bardzo wagi do wyglądu zewnętrznego jak obecnie.

reklama

Prowadzenie zdrowego trybu życia, basen, zbilansowane odżywianie czy wreszcie zadbany wygląd zewnętrzny, to dzisiaj absolutny standard. Rynek kosmetyczno- usługowy doskonale jak żaden inny wpisuje się w ten panujący trend. Korzystanie z usług gabinetów kosmetycznych, zabiegów poprawiających nie tylko wygląd, ale i dobre samopoczucie dotyczy już zarówno kobiet, jak  i mężczyzn.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom szkoła  NOVUM w Siedlcach , serdecznie zaprasza do zapisu na całkowicie bezpłatny kierunek technik usług kosmetycznych.

Co ważne, nie musisz mieć matury (wystarczy szkoła  średnia), możesz pracować zawodowo, ponieważ zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym co dwa tygodnie. Nauczysz się jak prawidłowo dbać o skórę, wykonywać hennę brwi i rzęs, robić masaż twarzy, szyi i dekoltu, wykonywać makijaż oraz w profesjonalny sposób zająć się stylizacją paznokci.

Poza zajęciami możesz skorzystać wielu ciekawych kursów i szkoleń , które zwiększą Twoją atrakcyjność w tej branży.

 

Zapisz się już dziś!!! Nie pożałujesz!

Ponieważ nauka na tym kierunku daje wyjątkowo duże perspektywy,  zachęcamy także do podjęcia nauki w naszej szkole  osoby, które nie planują pracować jako kosmetyczki .Wiedzę zdobytą podczas nauki z pewnością  wykorzystasz sama dla siebie( przecież wszystkie kochamy makijaż, prawda?)

Tweetnij

drukuj
reklama
reklama
Advertisement