reklama

Zaproszenie dla wystawców

Siedlce

Stanisław Jastrzębski 2017-08-16 13:32:45 liczba odsłon: 2387
Co roku Dni z Doradztwem Rolniczym przyciągają tłumy odwiedzających (fot. J. Mazurek)

Co roku Dni z Doradztwem Rolniczym przyciągają tłumy odwiedzających (fot. J. Mazurek)

XXIV Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym.

reklama

Firmy i osoby indywidualne, które chcą promować swoje produkty w czasie XXIV Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, powinny do 18 sierpnia wysłać zgłoszenia do organizatorów. Ta największa w naszym regionie impreza wystawienniczo-handlowa odbędzie się 2-3 września na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym organizuje siedlecki oddział Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we współpracy m.in. z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach oraz Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Zakład w Żelkowie.

W trakcie dwudniowej imprezy odbędą się m.in.: wystawy maszyn i płodów rolnych, kiermasze kwiatów i krzewów, rzemiosła i rękodzieła artystycznego, prezentacje gospodarstw agroturystycznych i rolnictwa ekologicznego. Wystawie towarzyszyć będą: XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Wystawa Klaczy i Ogierów Hodowlanych.

W zeszłym roku na targach zaprezentowało się ponad 500 wystawców, a wystawę odwiedziło prawie 100 tys. osób.  

Firmy, które chcą wziąć udział w Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym, powinny zgłaszać się do Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, 08-110 Siedlce ul. Kazimierzowska 21, e-mail: sekretariat.siedlce@ modr.mazowsze.pl, fax 25 640 09 12. Szczegółowe informacje o imprezie można uzyskać telefonicznie: 25 640 09 22. Regulamin wystawy oraz karty zgłoszeń znajdują się na stronie www.modr.mazowsze.pl. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement