reklama

Wymiar (nie)Sprawiedliwości?

Siedlce

Justyna Janusz 2017-08-30 08:46:50 liczba odsłon: 3205
Andrzej Krasuski: Nie może być tak, żeby w państwie prawa popełniano takie przestępstwo i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności. Fot. pyt

Andrzej Krasuski: Nie może być tak, żeby w państwie prawa popełniano takie przestępstwo i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności. Fot. pyt

Ponad 160 byłych pracowników siedleckiego ZPP Auto należy do powstałego niedawno Stowarzyszenia „Pokrzywdzeni przez Wymiar (nie)Sprawiedliwości”. Walczą w sądach o to, czego nie dostali od byłego pracodawcy. Niektórym z nich nieistniejąca już firma jest winna blisko 100 tysięcy złotych zaległych pensji i odpraw. W sumie chodzi o ponad 7 milionów.

reklama

– Założyliśmy stowarzyszenie po to, żeby doprowadzić tę sprawę do końca – mówi Andrzej Krasuski, przedstawiciel Stowarzyszenia. – Nie możemy pozwolić na to, by drwiono z nas w majestacie prawa. Okazuje się bowiem, że instytucje powołane do tego, by nam pomóc, nie zrobiły w tym kierunku nic.

Członkowie Stowarzyszenia oskarżają głównie syndyka. Zarzucają mu, że popełnił błędy przy likwidacji majątku spółki. Piszą do wszystkich możliwych instytucji państwowych. Ostatnio poinformowali o sprawie Centralne Biuro Antykorupcyjne. 

Zostało Ci do przeczytania 89% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej (do wykorzystania trzy razy).

Usługa nie działa w sieci T-Mobile

Tweetnij

drukuj
Komentarze (16)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement