reklama

Tygodnikowy kącik z książką

Mazowsze

Mariola Zaczyńska 2017-09-13 12:33:58 liczba odsłon: 752
okładka

okładka

Weź udział w konkursie i wygraj ciekawą książkę! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czy pierwsza miłość jest najsilniejsza?

reklama

Napisz odpowiedź na zamieszczonym w papierowym wydaniu „TS” kuponie i wyślij go lub przynieś do redakcji („TS”, ul. Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce). Autorzy najciekawszych odpowiedzi mogą wygrać w tym tygodniu książkę: „Równanie miłości” Simony Sparaco. Na odpowiedzi czekamy do 22 września. Książki wyślemy pocztą! Do rozlosowania mamy 2 egzemplarze dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka!

Singapur to świecąca szklana kula, w której zamieszkać mogą jedynie wybrańcy. Lea porzuciła swoje małe rzymskie mieszkanko, by wraz z mężem osiąść w perfekcyjnym świecie ze szkła i stali. Vittorio jest ambitny, opiekuńczy i do szaleństwa zakochany w żonie, silny i twardo stąpający po ziemi. W sercu Lei jednak żyje wspomnienie młodego chłopaka, zgarbionego nad mate m a t y c z n y m i równaniami. Kiedyś wybitny uczeń, następnie nauczyciel cieszący się uwielbieniem wszystkich uczennic, namiętny kochanek, tchórz uciekający przed uczuciem... Lea wie, że powinna trzymać się od niego z daleka. Kiedy dostaje propozycję wydania swojej powieści, nie podejrzewa nawet, kto się za tym kryje...

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement