reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Czekanowie

Sokołów Podlaski, Czekanów

NSP Czekanów 2017-10-18 08:23:23 liczba odsłon: 4218

Czekanów

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Czekanowie sprawili, że był to wyjątkowy Dzień Nauczyciela. Wdzięczni za pracę i trud włożony w edukację i wychowanie zabrali nauczycieli… na Hawaje.

reklama

13 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły- Rusłan Mielniczuk serdecznie powitał zaproszonych gości: Wójta Gminy Jabłonna Lacka Wiesława Michalczuka, kierownika ds. oświaty Panią Grażynę Tokarską, proboszcza parafii Czekanów ks. Jerzego Olszewskiego, emerytowanych nauczycieli, którzy niegdyś pracowali w naszej szkole: dyrektora Mieczysława Dziatkowskiego, Elżbietę Bielską i Wincentę Zawadzką oraz podziękował za trud wkładany niegdyś i dziś w tworzenie naszej szkoły. Szczególne słowa wdzięczności i uznania skierował do swojej kadry pedagogicznej. Pan Wiesław Michalczuk w swoim przemówieniu podziękował Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Czekanów- pani Agnieszce Zawadzkiej i dyrektorowi szkoły za dobrą współpracę. Kiedy do głosu doszli uczniowie w swojej inscenizacji zaprosili nauczycieli na odpoczynek pod palmami. Miłym zakończeniem apelu było wręczenie przez uczniów nauczycielom skromnych upominków prosto z Hawajów- ananasów.

Życzymy wszystkim nauczycielom by trud wkładany w codzienną pracę powracał do nich w postaci wzrastającej mądrości i uśmiechów uczniów oraz zadowolenia rodziców.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement