reklama

Kolacja Mistrzów - na 200-lecie Stadniny!

Lubelskie, Janów Podlaski

Mariola Zaczyńska oraz Paweł Świerczewski 2017-10-26 15:24:34 liczba odsłon: 1024
plakat

plakat

28 października w Zamku Janów Podlaski odbędzie się Kolacja Mistrzów z okazji jubileuszu 200-lecia Stadniny Janów Podlaski. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. Karol Strasburger, Henryk Sawka, czy Tomasz Szwed.

reklama

– W tym roku przypada jubileusz 200 lat Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. Stadnina to nie tylko osiągnięcia hodowlane, sportowe, wyścigowe czy aukcyjne, ale także miejsce, w którym przez lata krzyżowały się losy wielu niezwykłych osób. Ten wieczór poświęcony będzie wspomnieniom trzech artystów, których drogi spotkały się właśnie tu, na Podlasiu, w otoczeniu pięknej architektury, dzikiej nadbużańskiej przyrody i niezwykłych zwierząt – koni – tak rekomenduje Kolację Mistrzów pomysłodawca imprezy Ireneusz Kozłowski z Jagodnego, znany miłośnik koni i mistrz powożenia parokonnego.

Wspominanymi artystami są: Andrzej Strumiłło, Andrzej Grzybowski  oraz Andrzej Novak-Zempliński.

O oprawę muzyczną zadbają m.in. Patrycja Modlińska i Robert Osam - Gyaabin. Kolacja rozpocznie się o godzinie 18. Może w niej wziąć udział każdy miłośnik koni i malarstwa (Zamek Biskupi Janów Podlaski ul. Zamkowa 1, koszt kolacji 90 zł /osoba, pokój 2-os. ze śniadaniem – 229 zł, tel. 83 379 08 51, e-mail: rezerwacja@ zamekjanowpodlaski.pl).

Więcej informacji na temat wydarzenia, tutaj. 

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement