reklama

Kopią i pomagają

Siedlce

Justyna Pycka 2017-10-29 15:05:32 liczba odsłon: 3097

Rodzice wspierają dzieci

Kilkaset par złożonych z dziecka i rodzica przyszło dziś do hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce na turniej „Rodzic i Dziecko vs Rodzic i Dziecko". Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na pomoc najmłodszym podopiecznym Polskiego Związku Niewidomych w Siedlcach.

reklama

 

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy KS "SEMP Pogoń" Siedlce jest znane z organizacji sportowych akcji charytatywnych:

- Nie potrafię zliczyć w tym momencie, która to jest charytatywna akcja naszego klubu, ponieważ pomagamy WOSP-owi, uczestniczymy w Szlachetnej Paczce, pomagamy siedleckim fundacjom charytatywnym - mówi Rafał Leszczyński, prezes SEMP Pogoń Siedlce.

Każdy uczestnik płacił wpisowe które ma zostać przeznaczone na szczytny cel.Jak mówi wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Piotr Karaś, który wraz z europosel Julią Piterą objął akcję swoim patronatem, hojność rodziców i dzieci jest nad wyraz zaskakujaca: Wpisowe wynosiło 15 zł, ale większość rodziców wrzuca do puszki  większe kwoty - mówi.

Wszystkie zebrane dziś pieniądze trafią do Polskiego Związku Niewidomych w Siedlcach, pod opieką którego jest aż 30 dzieci. Zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację.

 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama

Najnowszy numer 47/2018 w sprzedaży od 2018-11-21.

Advertisement