reklama

Prawdopodobnie

Badyl w mrowisko

Przemek Badowski 2017-10-31 11:07:31 liczba odsłon: 734

reklama

Jakoś tak jeszcze w marcu, wiosennym przedpołudniem spacerowaliśmy po lasku sekulskim. Starszy jegomość przyjechał na rowerze, oparł go o drewnianą wiatę i przysłuchiwał się nieregularnej kanonadzie z pobliskiej strzelnicy. – Ładnie walą – rzucił do nas porozumiewawczo. – Na ruskich nasze chłopaki się ćwiczą – dodał z uśmiechem. To było w marcu. Ostatnio 
w „Sieciach Prawdy” czytam wywiad z Macierewiczem. Szef MON kreśli w nim m.in. wizje wojny z Rosją. Mówi o gotowości Rosjan do ataku na państwa bałtyckie, na Ukrainę, ale też na Polskę – przy równoczesnym blokowaniu USA możliwości odsieczy. „Jesteśmy świadkami wzrastającego zagrożenia” 
– ocenia Macierewicz. I podaje jako receptę „zwiększenie wysiłku zbrojeniowego” oraz większe skupienie „na artylerii lufowej i rakietowej”, która stworzy zaporę ogniową, niepozwalającą Rosjanom wedrzeć się w głąb kraju. Zdałem sobie wówczas sprawę, że od wiosny nie spotkałem już w lasku sekulskim wspomnianego starszego jegomościa z rowerem i batalistycznymi wizjami. Czyżby dostał jakiś doradczy etat w MON?

 

Zostało Ci do przeczytania 62% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej (do wykorzystania trzy razy).

Usługa nie działa w sieci T-Mobile

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement