reklama

„Podwórko talentów” w Wyszkowie

Węgrów, Wyszków, gmina Liw

Stanisław Jastrzębski 2017-11-07 18:20:30 liczba odsłon: 15957

Otwarcie "Podwórka talentów" w Wyszkowie. fot. sej

Przedszkolaki z Wyszkowa w gminie Liw mogą już się bawić na „Podwórku talentów”, które podarowała im firma kosmetyczna Nivea. Dziś (7 listopada) oficjalnie otwarto i przekazano do użytku tę inwestycję.

reklama

Na uroczyste otwarcie podwórka przybyło dużo gości. Była wicemarszałek Senatu Maria Koc, wójt gminy Liw Bogusław Szymański, przewodniczący rady Mieczysław Jaszczur, proboszcz parafii w Wyszkowie ks. Wojciech Zadrożny, radni gminny, rodzice oraz mieszkańcy Wyszkowa. Gości powitała dyrektor przedszkola Teresa Żurawicka.

Pani dyrektor dziękowała wszystkim, którzy poprzez oddawanie swoich głosów w konkursie internetowym przyczynili się do tego, że przedszkole ma wymarzone „Podwórko talentów” (na Wyszków oddano ponad 38 tys. głosów).

Dopełnieniem uroczystości były występy przedszkolaków w miejscowej remizie strażackiej, które programem artystycznym podziękowały za wymarzony plac zabaw.

Otwarte dziś „Podwórko” jest drugą taką inwestycją firmy Nivea w gminie Liw. W ubiegłym roku podobny plac zabaw (również wygrany w konkursie) otrzymały dzieci z przedszkola w Liwie.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
reklama
Advertisement