reklama

Bieg Niepodległości w Węgrowie

Węgrów

Stanisław Jastrzębski 2017-11-08 09:19:34 liczba odsłon: 733
logo Węgrowskiego Biegu Niepodległości

logo Węgrowskiego Biegu Niepodległości

11 listopada odbędzie się X Węgrowski Bieg Niepodległości. Jeszcze można się zapisać do udziału w imprezie.

reklama

Ta sportowa impreza rozpocznie się o godz. 12.30 i potrwa do godz. 14.30. Start i meta znajdować się będą na Rynku Mariackim w Węgrowie. Przedszkolaki rywalizować będą  na dystansie 150 metrów. Uczniowie klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych pobiegną na dystansie 800 metrów. Dla ich starszych kolegów (uczniów klas VII oraz gimnazjalistów) przewidziano dystans 3 km. Natomiast młodzież od lat 16 i dorośli będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km.

Zgłoszenia do biegu są przyjmowane w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.zapisy.domtel-sport.pl do 8 listopada do północy. Liczba uczestników biegu jest ograniczona do 300 osób. W przypadku wolnych miejsc, będzie można się zapisać w dniu imprezy, 11 listopada w Biurze Zawodów w godz. 10.30-12.30.

Uczestnicy imprezy będą mogli również włączyć się do akcji społecznej organizowanej przez Stowarzyszanie Aktywni Węgrów – „Aktywni z SERcem – Hochland”. Jej celem jest wybieganie 20.000 km na rzecz zbudowania siłowni plenerowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

Regulamin biegu dostępny na stronie Urzędu Miejskiego w Węgrowie. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
reklama
Advertisement