reklama

Amfetamina w paczce po papierosach

Mińsk Mazowiecki, Stanisławów

Paweł Świerczewski 2017-11-08 14:13:50 liczba odsłon: 2879
fot. KPP Mińsk Mazowiecki

fot. KPP Mińsk Mazowiecki

Kilka porcji amfetaminy wykryli policjanci podczas kontroli drogowej w Stanisławowie, której został poddany 35-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

reklama

- Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Stanisławowie patrolowali ulicę Warszawską. W pewnej chwili zauważyli mercedesa na obcych tablicach rejestracyjnych, którego kierowca zaczął się nerwowo rozglądać, widząc zbliżający się w jego kierunku radiowóz. Policjanci zatrzymali go do kontroli, aby sprawdzić, czy nie ukrywa w samochodzie przedmiotów, których posiadania może być nielegalne. Mundurowi dokładnie sprawdzili cały samochód, a następnie skontrolowali kierowcę, którym  był 35-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Podczas kontroli policjanci sprawdzili paczkę z papierosami, która mężczyzna miał w środku samochodu. W niej właśnie ujawniono torebkę z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina w ilości prawie 3 gramów. Narkotyki trafiły do depozytu, a podejrzanego o ich posiadanie osadzono w policyjnym areszcie - informuje oficer prasowy KPP Mińsk Mazowiecki, nadkom. Daniel Niezdropa.

Mężczyzna za posiadanie nielegalnej substancji, odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia. (za KPP Mińsk Mazowiecki)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama

Najnowszy numer 47/2018 w sprzedaży od 2018-11-21.

Advertisement