reklama

11 listopada w Garwolinie: Kulturalnie i sportowo

Garwolin

Kamil Waszczuk 2017-11-09 14:30:47 liczba odsłon: 601
plakat

plakat

Rodzinny piknik patriotyczny, spektakl teatralny i wiele atrakcji sportowych – to zaplanowano w Garwolinie z okazji Dnia Niepodległości.

reklama

Uroczystości rozpoczną się od mszy św. w imieniu ojczyzny, która zostanie odprawiona w kolegiacie pw. Przemienia Pańskiego o godz. 10. W tym samym czasie sprzed pływalni miejskiej „Garwolanka” wyruszy rajd rowerowy „Pogoń za bolszewikiem”.

O godz. 12 na skwerze im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpocznie się piknik patriotyczny. Organizatorzy zaplanowali m.in. koncert pieśni w wykonaniu Chóru Miasta Garwolin i Orkiestry Dętej z Trąbek oraz prezentację Stowarzyszenia Kawaleryjskiego im. 1. Pułku Strzelców Konnych. W Centrum Sportu i Kultury zostanie zaś wystawiony spektakl garwolińskiego teatru „O! Mamy” pt. „Damy i huzary”. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 18.00.

Tego samego dnia w ramach obchodów Dnia Niepodległości w hali sportowej w Górznie zostanie rozegrany mecz piłki nożnej o puchar niepodległości, a dzień wcześniej w ZSP nr 2 w Garwolinie – turniej w piłce siatkowej mężczyzn.

 – Na trybuny zapraszamy całe rodziny. Emocji z pewnością nie zabraknie – mówią organizatorzy.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement