reklama

Ścianka Pupila
Pochwal się swoim zwierzakiem!

Mazowsze

Mariola Zaczyńska oraz Edyta Zdunek 2017-11-15 08:39:41 liczba odsłon: 3119
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Masz psa, kota, albo rybki akwariowe? Zrób pupilowi niespodziankę - przyślij do nas jego zdjęcie, a my opublikujemy je na Ściance Pupila.

reklama

Zauważyłeś, że wszyscy chcą się teraz fotografować na „ściance”? Aktorzy, celebryci, nawet politycy. A czworonogi to pies?! - chciałoby się krzyknąć. Nadrabiamy to oczywiste niedopatrzenie i stwarzamy przestrzeń przyjazną zwierzakom. Robimy Ściankę Pupila!

Jeśli chcesz, aby Twoje ulubione zwierzątko na nią trafiło, po prostu przyślij jego zdjęcie (koniecznie z imieniem pupila). Naszym zwierzakom poświęcimy całą stronę w „Tygodniku Siedleckim”. Opublikujemy przysłane zdjęcia, by uwiecznić te kochane przez Was pyszczki i mordki.

Udział w tej akcji to także możliwość zdobycia fajnych nagród i wyjątkowego kalendarza ze zdjęciem Twojego pupila. Na fotki czekamy do 3 grudnia. Wysyłajcie je na adres konkursy@24ts.pl oraz za pośrednictwem naszego funpage`a. Pamiętajcie, żeby podać swoje imię i nazwisko oraz oczywiście imię pupila. Każde ze zdjęć otrzyma numer konkursowy niezbędny do głosowania smsowego, które ruszy 4 grudnia (o szczegółach poinformujemy w jednym z kolejnych wydań „TS”).

Pamiętajcie, że niezależnie od wyników głosowania wszystkie przesłane do nas zdjęcia trafią na „Ściankę Pupila”. Czekamy na zgłoszenia! 

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce „Konkursy”.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement