reklama

Jubileuszowy turniej

Garwolin

Kamil Waszczuk 2017-12-07 14:09:44 liczba odsłon: 801
plakat

plakat

W najbliższy weekend (9-10 grudnia) w Garwolinie odbędzie się XV edycja ogólnopolskiego halowego turnieju piłki nożnej im. Jana Piesiewicza. W meczach zmierzą się młodzi piłkarze, urodzeni w 2005 roku.

reklama

Jan Piesiewicz nie żyje od kilkunastu lat. Był radnym i przewodniczącym garwolińskiej Rady Miasta. W pamięci mieszkańców pozostał jako człowiek, który aktywnie uczestniczył w życiu społecznym miasta. Na sercu leżały mu m.in. sprawy sportowe. To właśnie on zabiegał o budowę nowoczesnej hali sportowej. Dlatego urzędnicy magistratu po jego śmierci postanowili nadać turniejom piłkarskim jego imię. Mecze są rozgrywane już od 15 lat.

Tegoroczną edycję otworzy wnuk J. Piesiewicza, poprzez honorowe kopnięcie piłki. A potem na boisku pojawi się 8 drużyn, m.in. Górnik Łęczna, Pogoń Siedlce, Korona Kielce i GKS Katowice. Oczywiście nie zabraknie też piłkarzy z powiatu garwolińskiego – z klubu GKS Wilga Garwolin.

Mecze będą rozgrywane w sobotę od godz. 11.00 i w niedzielę od 8.00, wszystkie w hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury. Finał turnieju, w tym wręczenie nagród, zaplanowano na niedzielne popołudnie – około godz. 15. 

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement