reklama

Łukowianin wśród najlepszych recytatorów Lubelszczyzny.
Kacper z aktorskim zacięciem

Łuków, Lublin

Piotr Giczela 2017-12-31 12:00:00 liczba odsłon: 4980

Na razie jest doskonałym recytatorem. Czy obierze aktorską karierę? Fot. Ronit Geller, freeimages.com

Kacper Siwiak, reprezentujący Łukowski Ośrodek Kultury, zdobył wyróżnienie podczas 21 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, który zorganizowano w Lubelskim Centrum Kultury. Młody recytator uczestniczy w zajęciach teatralnych prowadzonych przez instruktora ŁOK-u, Sławomira Żyłkę.

reklama

Organizatorzy podali, że do wspomnianego konkursu przystąpiło około tysiąca osób. Wzięły one udział w eliminacjach szkolnych, środowiskowych, gminnych i powiatowych, by ostatecznie 29 najlepszych reprezentantów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i osób dorosłych z całego województwa lubelskiego stanęło na deskach sceny lubelskiego CK. Ich występy oceniało jury kierowane przez Grażynę Jakubecką - aktorkę Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Ostatecznie w koncercie galowym wystąpiło dziesięcioro recytatorów. Wśród nich był też Kacper Siwiak. Z protokołu jurorów, odczytanego po koncercie galowym, wynikało, że w kategorii gimnazjalistów uzyskał on wyróżnienie.

Nagrody i wyróżnienia laureatom wręczał dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury, Artur Sępoch. Asystowały mu przedstawicielki komisji konkursowej.

Gratulujemy laureatowi z Łukowa!

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement