reklama

Komisarz Miś poszedł do szpitala

Łuków

Piotr Giczela 2017-12-24 08:00:00 liczba odsłon: 2297

Nadkomisarz Dariusz Zdanikowski wręcza maskotkę łukowskiej KPP - „Komisarza Misia” jednej z małych pacjentek Szpitala św. Tadeusza w Łukowie. Fot. Arch. KPP w Łukowie

Mali pacjenci Oddziału Dziecięcego łukowskiego Szpitala św. Tadeusza w Łukowie otrzymali przed Bożym Narodzeniem podarunki od funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji. Dzieci w szpitalu odwiedziła delegacja policjantów. Był wśród nich komendant, nadkomisarz Leszek Misiak.

reklama

Ta niecodzienna wizyta została zorganizowana z inicjatywy naczelnika Wydziału Prewencji KPP, nadkom. Dariusza Zdanikowskiego. W akcję gromadzenia prezentów zaangażowali się nie tylko funkcjonariusze, ale również pracownicy cywilni łukowskiej Komendy.

Z prezentami, oprócz komendanta i „zwykłych policjantów” przybył do dzieci „policjant niezwykły” czyli maskotka łukowskiej KPP - Komisarz Miś.

Oprócz życzeń i serdeczności, maluchy otrzymały od policjantów i pracowników komendy świąteczne prezenty. Mali pacjenci bardzo czekali na podarunki. Do świątecznych prezentów i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia dodaliśmy każdemu dziecku małą pluszową maskotkę „Komisarza Misia”. Radości było co nie miara – mówi asp. szt. Marcin Józwik, oficer prasowy łukowskiej KPP.

Część przekazanych zabawek pozostała na oddziale i będzie służyła innym dzieciom, które trafia tam na leczenie.

Dzięki akcji policjantów dzieci przebywające w okresie świąt na leczeniu w szpitalu mogły poczuć świąteczną atmosferę. Radość, którą sprawiono maluchom z pewnością przyczyniła się do ich szybszego wyzdrowienia.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement