reklama

Rugbyści wiosłowali najlepiej

Siedlce

Justyna Janusz 2018-01-05 21:13:56 liczba odsłon: 51115

fot. Aga Król

Drużyna siedleckich rugbystów zwyciężyła podczas Zawodów Smoczych Łodzi, jakie odbyły się 5 stycznia w Parku Wodnym w Siedlcach.

reklama

Drugie miejsce zajęli pracownicy firmy Bozamet, a trzecie - Diabelska Przystań (służba więzienna z siedleckiego Zakładu Karnego).

Czarnym koniem tych zawodów była drużyna firmy Arche, w której znalazły się cztery filigranowe dziewczyny. Razem z dwoma kolegami stawały do zmagań z mężczyznami o bardzo mocnych sylwetkach. Przegrywały, ale.... trafiały do kolejnych rund dzięki "dzikim kartom", jakie dawała im publiczność. Ostatecznie ta drużyna zajęła 4.miejsce.

W zawodach udział wzięła również reprezentacja Urzędu Miasta z sekretarzem Sławomirem Marchelem na czele. Trzeba przyznać, że walczyli z całych sił, odpadli w półfinale.

Każda z drużyn miała swoją publiczność - z trąbkami, wuwuzelami i ... mocnymi gardłami, bo doping liczył się najbardziej.

W południe odbyły się rówież zmagania siedleckich szkół - zawodnicy każdej z nich mieli spore ambicje i nie odpuszczali do końca.

Organizatorem imprezy była Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. Zawody odbyły się w Siedlcach po raz drugi. Na pewno znajdą się chętni na kolejne, bo to jedna z fajniejszych imprez w mieście. (jj)

Tweetnij

drukuj
Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement