reklama

W zgodzie z hormonami

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2018-01-10 11:00:22 liczba odsłon: 1359
plakat

plakat

Dwie siostry, rodowite siedlczanki, absolwentki siedleckiego „Prusa” i "Królówki", córki zmarłego niespełna rok temu doktora Karola Wilka*. Małgorzata i Hanna Wilk również zostały lekarzami. Wspólnie napisały książkę „Żyj w zgodzie ze swoimi hormonami”.

reklama

Spotkanie promujące to wydawnictwo odbędzie się 10 stycznia o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach. Będzie okazją do kupienia książki i otrzymania pamiątkowego wpisu od autorki.

Hanna Wilk-Manowiec (matura w 1988 r.) jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistą kardiologii i chorób wewnętrznych, pracuje na Oddziale Kardiologii Szpitala Miejskiego w Siedlcach i w Przychodni New Art Medica. Dziesiąć lat starsza Małgorzata Wilk wykłada na University of Texas w Arlington, USA. (Ana)

*   *   *

Karol Wilk (20.08.1933-19.02.2017) lekarza specjalistę chorób wewnętrznych i nefrologii, który w latach 2000-2013 opiekował się pacjentami Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach; wieloletni pracownik Oddziału ZUS w Siedlcach, sprawujący nadzór nad Orzecznictwem Lekarskim w latach 1980-1997

Tweetnij

drukuj
Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement