reklama

Z Drozdem i Zbirkiem przez Siedlce (Konkurs rozstrzygnięty)

Siedlce

Dariusz Kuziak oraz Paweł Świerczewski 2018-01-10 14:42:13 liczba odsłon: 1452
przewodnik po Siedlcach

przewodnik po Siedlcach

Poręczny format, wartka opowieść, bogactwo kolorowych rysunków i zdjęć – to główne zalety najnowszego przewodnika po Siedlcach. Dla naszych czytelników mamy dwa egzemplarze do rozdania!

reklama

 „Z Drozdem i Zbirkiem przez Siedlce” powstał na przełomie 2017 i 2018 roku z podwójnej okazji: w 470. rocznicę nadania Siedlcom praw miejskich oraz w 200. rocznicę utworzenia diecezji. Oba jubileusze są szacowne. Na okoliczność jubileuszu diecezji przygotowywane są poważne publikacje. Szczęśliwie, przewodnik „Z Drozdem i Zbirkiem przez Siedlce” to lektura lekka i przyjemna, traktująca nasze miasto bez nadmiernego nabożeństwa.

W najnowszym „TS” znajdziecie recenzję przewodnika, a już teraz możecie wygrać dwa egzemplarze tego wyjątkowego dzieła z dedykacją „Zbirka”, który od wielu lat współpracuje z Tygodnikiem! Trafią one do osób, które najszybciej odpowiedzą na pytanie: Gdzie w Siedlcach znajduje się Kolumna Toskańska? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: internet@24ts.pl.

Poprawna odpowiedź: Kolumna Toskańska znajduje się u wylotu ulicy Asłanowicza. W założeniu miała być swoistym drogowskazem do Pałacu Ogińskich. 

Zwycięzcy w konkursie:

Piotr Niciporuk

Ryszard Piasek

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement