reklama

Walentynki z „Tygodnikiem Siedleckim”

Mazowsze

Edyta Zdunek 2018-01-11 11:42:31 liczba odsłon: 1667
selfie

selfie

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. Weźcie udział w naszym konkursie, aby wygrać na Walentynki romantyczną kolację we dwoje! Przyślijcie zdjęcie ze swoją drugą połówką.

reklama

Warunkiem jest, by było to tzw. selfie (autoportret wykonany z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego). Ważne, by zdjęcie było dobrej jakości. Liczymy na Waszą pomysłowość! Konkurs to wspaniała okazja, by zrobić niespodziankę swojej wybrance czy lubemu.

Zakochane selfie możecie wysyłać do 31 stycznia na adres mailowy konkursy@siedlecki.pl lub przez naszego fanpage`a. Koniecznie podajcie numer telefonu i kilka zdań o sobie: jak się poznaliście, za co się kochacie itp. Na konkurs możecie wysłać tylko jedno zdjęcie. Szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie www. tygodniksiedlecki.pl w zakładce konkursy.

Jury wybierze sześć najlepszych zdjęć, które zostaną nagrodzone romantycznymi kolacjami w najlepszych restauracjach w Siedlcach (z noclegiem!). Zakochanych ugoszczą: Hotel Janusz, Hotel Ibis Styles, Hotel Villa Park, Hotel i Restauracja Kamienica, Wersal Siedlecki oraz Hotel i Restauracja Aleksandria.

Wszystkie kolacje odbędą się 9 lutego. Jeśli więc bierzecie udział w konkursie, nie zapomnijcie tego dnia zarezerwować sobie wolnego wieczoru! Już za tydzień przedstawimy szczegóły, dotyczące lokali, które znalazły się w gronie sponsorów. 

Tweetnij

drukuj
Advertisement