reklama

80 wolontariuszy zagra dla noworodków

Siedlce

Milena Celińska 2018-01-11 13:08:16 liczba odsłon: 661

Po przerwie w ubiegłym roku Łosice wracają do gry z WOŚP. Wolontariusze wyruszą 14 stycznia na ulice, by kwestować.

reklama

- Wypatrujcie ich nie tylko na ulicach Łosic, ale również w miejscowościach w powiecie łosickim. Bądźcie hojni i pamiętajcie: gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków - zaprasza Dorota Kozłowska, szefowa sztabu WOŚP.

Na ulicach pojawi się 80 wolontariuszy. Ze sztabem w Łosicach zagrają zaprzyjaźnione szkoły: Zespół Oświatowy w Niemojkach, Szkoła Podstawowa w Kobylanach, Szkoła Podstawowa w Lipnie, Zespół Szkół w Górkach, Szkoła Podstawowa w Hadynowie, Zespół Szkół w Olszance, Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olszance oraz trzy zespoły szkół z Łosic.

- Zapraszamy też na imprezę towarzyszącą kweście do sali widowiskowej ŁDK. Zaczynamy o godz.13.10 - dodaje Dorota Kozłowska.

Na scenie pojawią się grupy działające w ŁDK (taneczne, wokalne, teatralne). Około godz. 16.00 zacznie się koncert rockowy. Zagrają: The Punitive, Koniec Listopada. Firegarden oraz Blacktrall.

- Pomiędzy występami zapraszamy na licytacje gadżetów WOŚP i innych fantów przekazanych przez darczyńców. Można je obejrzeć na facebookowym fanpage’u ŁDK - zachęca Dorota Kozłowska.

Od godz. 13.30 w holu dolnym ŁDK będzie trwał kiermasz ciast, upieczonych przez rodziców oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 3 w Łosicach. Od 15.30 do 17.00 odbywać się będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

- Zapraszamy i czekamy! Pamiętajcie, 14 stycznia liczy się każda złotówka! - podkreśla szefowa sztabu WOŚP w Łosicach.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Advertisement