reklama

Kto kupi stanowisko wójta?

Węgrów, Sadowne

Stanisław Jastrzębski 2018-01-12 21:13:10 liczba odsłon: 1682

Chcesz doświadczyć, jak to jest być wójtem? Nie musisz czekać do jesieni, kiedy odbędą się wybory. Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia możesz zdobyć to stanowisko.

reklama

Wystarczy, że pojedziesz do szkoły w Kołodziążu w gminie Sadowne i weźmiesz udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego będzie m.in. licytowane stanowisko wójta gminy Sadowne. Co prawda zostać wójtem gminy Sadowne – i to honorowym - będzie można tylko na jeden dzień, ale cena tego przywileju może być przystępna. Licytacja rozpocznie się od 50 złotych. Wygra oczywiście ten, kto da więcej.     

- Nie myślałem, że w roku wyborczym zdecyduje się na ten krok, ale cel jest szczytny, więc warto to zrobić – mówi wójt Waldemar Cyran. Obiecuje, że w wybranym przez zwycięzcę licytacji dniu odda mu swój gabinet we władanie.

W Kołodziążu, oprócz licytacji stanowiska wójta, będzie można licytować przedmioty przekazane przez darczyńców oraz orkiestrowe gadżety. Będzie zabawa taneczna z zespołem „Sami Swoi” (wstęp dla dorosłych 5 zł, dla dzieci – 2 zł) oraz bufecik ze swojskimi wypiekami. O godz. 20 zaplanowano „światełko do nieba”.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Advertisement