reklama

Wygraj romantyczną kolację!

Mazowsze

Edyta Zdunek 2018-01-25 15:01:38 liczba odsłon: 1371
freeimages.com/

freeimages.com/

Już kilkadziesiąt zdjęć wpłynęło do redakcji na walentynkowy konkurs „Zakochane selfie”. Macie jeszcze tydzień na to, by powalczyć o wyjątkowy romantyczny wieczór we dwoje połączony z noclegiem w jednym z sześciu najlepszych siedleckich lokali.

reklama

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do 31 stycznia zdjęcie ze swoją drugą połówką. Warunkiem jest, by było to tzw. selfie (autoportret wykonany z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego).

Fotki przesyłajcie na adres mailowy: konkursy@siedlecki.pl lub przez naszego funpage'a. Koniecznie podajcie numer telefonu i napiszcie kilka zdań o sobie. Na konkurs możecie wysłać tylko jedno zdjęcie.

Szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie www.tygodniksiedlecki.pl w zakładce konkursy. Jury wybierze sześć najlepszych zdjęć, które zostaną nagrodzone romantycznymi kolacjami z noclegami w najlepszych lokalach w Siedlcach: Hotelu Ibis Styles, Hotelu Villa Park, Hotelu i Restauracji Kamienica, Wersalu Siedleckim, Hotelu i Restauracji Aleksandria oraz w Hotelu i Restauracji Janusz.

Wszystkie kolacje odbędą się 9 lutego.

Tweetnij

drukuj
Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Advertisement